Kiedy i o której mecz Chorwacja – Albania. Gdzie obejrzeć?

Adrian Krawczyk

06 czerwca 2024

W drugiej kolejce grupy śmierci, czyli w grupie B Chorwacja zmierzy się z Albanią. Wydaje się, że dla Chorwatów będzie to piekielnie ważne spotkanie, albowiem jeżeli myślą oni o awansie z tej grupy to będą musieli w tym spotkaniu obowiązkowo zdobyć 3 punkty.

chorwacja-euro 2024

Albania natomiast wydaje się, że w tym spotkaniu ma największe szanse na wywalczenie jakichkolwiek punktów podczas tegorocznego Euro, a także na zdobycie choćby jednej honorowej bramki. Mimo wszystko zapowiada się nam bardzo ciekawe spotkanie. Sprawdź gdzie obejrzeć spotkanie reprezentacji Chorwacji z Albanią na Euro 2024.

Obstawiaj Euro 2024

Kiedy i o której mecz Chorwacja – Albania?

Spotkanie 2. kolejki Euro 2024 w grupie B pomiędzy Chorwacją, a Albanią odbędzie się w środę 19. czerwca 2024 roku o godzinie 21:00. Spotkanie to odbędzie się stadionie na Volksparkstadion w Hamburgu, który jest użytkowym stadionem w niemieckich klubowych rozgrywkach piłkarskich. Chorwacji w tym spotkaniu będą z pewnością musieli sięgnąć po 3 punkty, jeżeli sensacyjnie nie będą chcieli odpaść w fazie grupowej Euro 2024. Oczywiście są ekipą znacznie lepszą od Albanii, ale Ci pokazali dobre eliminacje i przyzwoitą grę w czerwcowych spotkaniach towarzyskich, dlatego z pewnością nie można ich skreślać. Albańczyków myślę, że na remis stać, choć niewątpliwie zadanie to będzie piekielnie ciężkie. Dla nich zdobycie jakiejkolwiek bramki na tym turnieju będzie już sporym sukcesem, biorąc pod uwagę w jak trudnej grupie występują.

Gdzie obejrzeć mecz Chorwacja – Albania?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć drugi grupowy mecz Chorwatów na Euro 2024, w którym zmierzą się reprezentacją Albanii? Wszystkie mecze mistrzostw Europy obejrzysz w Telewizji Polskiej. Mecz Chorwacja – Albania obejrzysz także na stronie internetowej TVP Sport i w aplikacji mobilnej.

Sprawdź zapowiedź i typy bukmacherskie na mecz Chorwacja – Albania:

Chorwacja – Albania: Typy, kursy, zakłady 19.06 | Euro 2024

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy