Cremonese – Venezia: Typy, kursy, zakłady 30.05

Adrian Krawczyk

30 maja 2024

W czwartek w finale barażów o włoską Serie A w pierwszym meczu Cremonese podejmie na własnym obiekcie Venezię. W tym barażowym starciu zobaczymy 2 spotkania, na dwóch stadionach. W pierwszym meczu większe szanse daje się gospodarzom, czyli Cremonese, ale czy faktycznie uda im się wywalczyć zaliczkę przed rewanżowym starciem? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Cremonese – Venezia.

Venezia

Z tego artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Cremonese – Venezia?
  2. Zapowiedź meczu Cremonese – Venezia
  3. Jakie są kursy na mecz Cremonese – Venezia?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Cremonese – Venezia?

Cremonese – Venezia typy bukmacherskie

Betfan logo
Powyżej 2.5 gola
Kurs 1.90
Zagraj już teraz

Cremonese i Venezia to dwie ekipy, które uplasowały się we włoskiej Serie B na miejscach 3 i 4. Dzięki temu baraże mogły rozpocząć od razu od półfinałów, co nieco ułatwiło im drogę. Jak przystało na te ekipy – ograli oni swoich rywali w półfinałach. Venezia ograła w dwumeczu Palermo 3:1, natomiast Cremonese poradziło sobie wygrywając dwumecz z Catanzaro aż 6:3. Jak widzimy w obu dwumeczach padało sporo bramek. Tutaj wydaje mi się, że może być podobnie, albowiem choć oczywiście w perspektywie jest jeszcze drugie spotkanie, tak już tutaj wydaje mi się, że zobaczymy wymianę ciosów. Stawiam na ponad 2.5 gola.

Cremonese - Venezia kursy bukmacherskie

  • Wygrana Cremonese – 2.05
  • Remis – 3.35
  • Wygrana Venezia – 3.40
  • Powyżej 2.5 goli – 1.90
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.75

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Cremonese - Venezia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Cremonese (kurs 2.05). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – Venezia, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.40. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Cremonese - Venezia to może liczyć na kurs 3.55. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.90, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.81.

Cremonese - Venezia gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Cremonese, a Venezią, a w ramach finału barażów o wejście do włoskiej Serie A, odbędzie się 30. maja o 20:30 na Stadio Giovanni Zini w Cremonie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy