300 zł za selekcjonera Polski w garniturze na mecz z Austrią!

Kamil Błaszczyk

21 czerwca 2024

Promocja bukmacherska Euro 2024 dla nowych graczy na mecz Polska – Austria! „Stylówka” selekcjonera Polski robi wrażenie nie tylko w polskiej, ale i w zagranicznej prasie! Z tej okazji dla nowych graczy mamy specjalną akcję – możliwość zgarnięcia 300 zł, jeśli Michał Probierz pojawi się w garniturze na meczu biało-czerwonych z Austrią!

Polska, promocja Euro 2024, 300 zł, Michał Probierz

Zgarnij 300 zł, jeżeli Michał Probierz założy garnitur na mecz z Austrią!

Reprezentacja Polski zaprezentowała się bardzo dobrze w meczu przeciwko Holandii i uległa faworyzowanym rywalom tylko 1:2 po wyrównanym spotkaniu! Na boisku błyszczeli piłkarze Biało-Czerwonych, a za linią boczną nasz selekcjoner, Michał Probierz, który zachwycił stylem i klasą całą Europę! O strój selekcjonera zadbała polska marka Lancerto, więc jesteśmy niemal pewni, że podczas meczu z Austrią Michał Probierz również wybierze elegancki garnitur! Polski, legalny bukmacher BETFAN oferuje 300 zł dla wszystkich nowych graczy za selekcjonera Polski w garniturze podczas piątkowego meczu z Austrią!

300 zł za selekcjonera Polski w garniturze na mecz z Austrią!

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupony w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeżeli w meczu Polska – Austria, Michał Probierz zaprezentuje się w garniturze, to zgarniesz dodatkowe 300 zł od bukmachera!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPONY NA POLSKA – AUSTRIA

• Postaw pierwszy kupon SOLO za 2 zł i zagraj na dowolne zdarzenie z meczu Polska – Austria 

• Następnie zagraj kupon SOLO lub AKO za 28 zł na dowolne zdarzenie lub zdarzenia. Kurs kuponu musi wynieść min. 2.0 i kupon musi zostać rozliczony do 21.06 do godziny 23:59.

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Probierz będzie w garniturze w meczu z Austrią, to niezależnie od losu Twoich kuponów, w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 300 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy