Niepokonani do końca? 250 zł jeśli Bayer nie przegra z Augsburgiem

Patryk Śliwiński

17 maja 2024

Bayer Leverkusen Wirtz

Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 250 zł jeśli Bayer nie przegra z Augsburgiem.

250 złotych jeśli Bayer nie przegra z Augsburgiem

Bayer baner

Bayer Leverkusen zagra w sobotę z Augsburgiem. Będzie to już ostatnia kolejka Bundesligi, a nowy mistrz Niemiec ma okazję dokonać kolejnej niesamowitej rzeczy – nie przegrać żadnego meczu ligowego w sezonie. Aptekarze są zdecydowanymi faworytami i nie powinni mieć problemu, aby nie przegrać tego pojedynku. Wszyscy nowi gracze, którzy założą konto w BETFAN mają zatem doskonałą okazję, aby zgarnąć 250 złotych! Dodatkowo jeśli Bayer Leverkusen strzeli gola w doliczonym czasie gry, BETFAN dopłaca 50 złotych, a więc można wygrać aż 300 złotych!

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupon w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeśli Bayer nie przegra z Augsburgiem, to w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 250 zł!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPON

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim dowolny zakład z oferty na mecz Bayer – Augsburg (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 18.05, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Bayer nie przegra z Augsburgiem, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 250 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy