Pobierz aplikację betfan na telefon
Zurich – Arsenal | typy, kursy, zapowiedź (08.09)
Tuż po dwóch emocjonujących dniach z Ligą Mistrzów, przyszedł czas na Ligę Europy. W ten czwartek odbędzie się aż 16 spotkań, a w jednym z nich zmierzy się Zurich z Arsenalem. Kanonierzy po pięciu wygranych w lidze w poprzedniej kolejce polegli 1:3 z Manchesterem United. Mimo to nadal prowadzą w tabeli Premier League. Pierwszy mecz w ramach europejskich pucharów rozegrają na wyjeździe w Zurichu. Czy Arsenal nie podłamie się ligową porażką i wróci na zwycięskie tory w czwartkowym spotkaniu?  Zapraszam na typy i zapowiedź meczu Zurich – Arsenal.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Europy: Zurich – Arsenal (08.09, 18:45) – zapowiedź meczu

Z przyjemnością ogląda się poczynania drużyny Mikela Artety w tym sezonie. Arsenal tak piorunującym wejściem w sezon zaskoczył z pewnością niejednego fajna piłki nożnej. Choć kalendarza nie mieli zbyt wymagającego to i tak pięć zwycięstw na otwarcie robi wrażenie. Pytanie brzmi, jak wpłynie na postawę Kanonierów porażka w ostatniej szóstej kolejce 1:3 z Manchesterem United. Mimo, że mecz wyjazdowy z Zurichem raczej nie powinien sprawić im problemów to, jednak trzeba mieć tę porażkę na uwadze. Sami gospodarze totalnie nie zachwycają swoją postawą i mają zaledwie dwa punkty po aż siedmiu spotkaniach w lidze.

Liga Europy: Zurich - Arsenal (08.09, 18:45) - typy

Typy Zurich - Arsenal

Zakładam, że Arsenal nie wystawi najmocniejszego składu w wyjazdowym meczu z Zurichem i nie pokuszę się o postawienie ich zwycięstwa w tym starciu. Z racji ofensywnej gry jaką preferują oba zespoły i dobrych statystyk w tym segmencie stawiam na powyżej 8,5 rzutów rożnych.

1.49

POWYŻEJ 8,5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Liga Europy: Zurich - Arsenal (08.09, 18:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Mecz Ligi Europy pomiędzy Zurichem, a Arsenalem odbędzie się w czwartek 8 września o 18:45 na Kybunapark w St. Gallen. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!