Pobierz aplikację betfan na telefon
Znicz Pruszków – Zagłębie Sosnowiec. Typy, kursy, zapowiedź  04.08
3. kolejkę 1. ligi otworzy mecz Znicza Pruszków z Zagłębie Sosnowiec. Gospodarze zajmują piąte miejsce w lidze i jak na beniaminka mają udany start. Czy uda im się pozostać niepokonanymi? Sprawdź typy i zapowiedź na mecz Znicz Pruszków – Zagłębie Sosnowiec.

Znicz Pruszków – Zagłębie Sosnowiec: typy bukmacherskie

Znicz Pruszków – Zagłębie Sosnowiec, to pierwszy piątkowy mecz 3. kolejki 1. ligi. Gospodarze zajmują piąte miejsce w lidze i mają na swoim koncie cztery punkty. Oznacza więc, że są niepokonani. Niedawno zremisowali z Podbeskidziem, a wcześniej pokonali Resovię Rzeszów. Zagłębie Sosnowiec za to jeszcze nie wygrało. Goście są na 13. pozycji. Przegrali z Motorem Lublin i zremisowali z Wisłą Płock.
Znicz Pruszków zanotował bardzo dobry start. Cztery punkty w dwóch kolejkach to zadowalający wynik dla beniaminka. O kolejny komplet nie będzie łatwo. Zagłębie co prawda jeszcze nie wygrało, ale jego gra nie była zła. Stawiam na BTS.

1.71

OBIE STRZELĄ

betfan

Znicz Pruszków - Zagłębie Sosnowiec: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie wskazują na zwycięstwo Znicza Pruszków w tym meczu. Wynosi on 2.62. W przypadku zwycięstwa Zagłębia Sosnowiec, bukmacher pomnoży stawkę o 2.71. Kurs na remis wynosi za to 3.35.

Znicz Pruszków - Zagłębie Sosnowiec: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Znicza Pruszków z Zagłębiem Sosnowiec, odbędzie się 4 sierpnia o 18:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!