ZIO Pekin 2022: Szczegółowy kalendarz imprez

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 rozpoczną się już 4 lutego i potrwają aż do 20 lutego. Podczas całej imprezy rozdanych zostanie aż 109 kompletów medali.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ZIO Pekin 2022: 15 dyscyplin, 109 kompletów medali

Podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022 sportowcy będą rywalizować w 15 zimowych dyscyplinach sportowych, a łącznie będzie rozegrane aż 109 różnych konkurencji.

Curling:

Zawody w Curlingu rozpoczną się jeszcze przed oficjalną ceremonią rozpoczęcia igrzysk, a konkretnie już 2 lutego.

2 lutego 2022
13:05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 1.

3 lutego 2022
2:05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 2.
7:05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 3.
13:05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 4.

4 lutego 2022
1:35 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 5.
6:35 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 6.

5 lutego 2022
2:05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 7.
7:05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 8.
13:05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 9.

6 lutego 2022
2:05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 10.
7:05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 11.
13:05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 12.

7 lutego 2022
2:05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 13.
13:05 – curling, turniej par mieszanych – półfinały

8 lutego 2022
7:05 – curling, turniej par mieszanych – mecz o brąz
13:05 – curling, turniej par mieszanych – finał

9 lutego 2022
13:05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 1.

10 lutego 2022
2:05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 1.
7:05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 2.
13:05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 2.

11 lutego 2022
2:05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 3.
7:05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 3.
13:05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 4.

12 lutego 2022
2:05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 4.
7:05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 5.
13:05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 5.

13 lutego 2022
2:05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 6.
7:05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 6.
13:05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 7.

14 lutego 2022
2:05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 7.
7:05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 8.
13:05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 8.

15 lutego 2022
2:05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 9.
7:05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 9.
13:05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 10.

16 lutego 2022
2:05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 10.
7:05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 11.
13:05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 11.

17 lutego 2022
2:05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 12.
7:05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 12.
13:05 – curling, turniej mężczyzn – półfinały

18 lutego 2022
7:05 – curling, turniej mężczyzn – mecz o brąz
13:05 – curling, turniej kobiet – półfinały

19 lutego 2022
7:05 – curling, turniej mężczyzn – finał
13:05 – curling, turniej kobiet – mecz o brąz

20 lutego 2022
2:05 – curling, turniej kobiet – finał

Hokej na lodzie:

Przed ceremonią otwarcia igrzysk rozpoczną się również zawody fazy grupowej w hokeju na lodzie.

TURNIEJ MĘŻCZYZN:

GRUPA A
10 lutego, godz. 14:10 – USA vs. Chiny
10 lutego, godz. 14:10 – Kanada vs. Niemcy
12 lutego, godz. 5:10 – Kanada vs. USA
12 lutego, godz. 9:40 – Niemcy vs. Chiny
13 lutego, godz. 14:10 – Chiny vs. Kanada
13 lutego, godz. 14:10 – USA vs. Niemcy

GRUPA B
9 lutego, godz. 9:40 – ROC vs. Szwajcaria
9 lutego, godz. 14:10 – Czechy vs. Dania
11 lutego, godz. 5:10 – Dania vs. ROC
11 lutego, godz. 9:40 – Czechy vs. Szwajcaria
12 lutego, godz. 14:10 – ROC vs. Czechy
12 lutego, godz. 14:10 – Szwajcaria vs. Dania

GRUPA C
10 lutego, godz. 5:10 – Szwecja vs. Łotwa
10 lutego, godz. 9:40 – Finlandia vs. Słowacja
11 lutego, godz. 9:40 – Szwecja vs. Słowacja
11 lutego, godz. 14:10 – Łotwa vs. Finlandia
13 lutego, godz. 5:10 – Słowacja vs. Łotwa
13 lutego, godz. 9:40 – Finlandia vs. Szwecja

PLAY-OFF
15 lutego, godz. 5:10
15 lutego, godz. 7:00
15 lutego, godz. 9:40
15 lutego, godz. 14:10

ĆWIERĆFINAŁY
16 lutego, godz. 5:10
16 lutego, godz. 7:00
16 lutego, godz. 9:40
16 lutego, godz. 14:30

PÓŁFINAŁY
18 lutego, godz. 5:10
18 lutego, godz. 14:10

MECZ O BRĄZ
19 lutego, godz. 14:10

FINAŁ
20 lutego, godz. 5:10

TURNIEJ KOBIET:

GRUPA A
3 lutego, godz. 5:10 – Szwajcaria vs. Kanada
3 lutego, godz. 14:10 – Finlandia vs. USA
4 lutego, godz. 5:10 – ROC vs. Szwajcaria
5 lutego, godz. 5:10 – Kanada vs. Finlandia
5 lutego, godz. 14:10 – USA vs. ROC
6 lutego, godz. 14:10 – Szwajcaria vs. USA
7 lutego, godz. 5:10 – Kanada vs. ROC
7 lutego, godz. 14:10 – Finlandia vs. Szwajcaria
8 lutego, godz. 5:10 – USA vs. Kanada
8 lutego, godz. 14:10 – ROC vs. Finlandia

GRUPA B
3 lutego, godz. 5:10 – Chiny vs. Czechy
3 lutego, godz. 9:40 – Japonia vs. Szwecja
4 lutego, godz. 5:10 – Dania vs. Chiny
5 lutego, godz. 9:40 – Dania vs. Japonia
5 lutego, godz. 9:40 – Czechy vs. Szwecja
6 lutego, godz. 9:40 – Chiny vs. Japonia
7 lutego, godz. 9:40 – Czechy vs. Dania
7 lutego, godz. 14:10 – Szwecja vs. Chiny
8 lutego, godz. 9:40 – Japonia vs. Czechy
8 lutego, godz. 14:10 – Szwecja vs. Dania

ĆWIERĆFINAŁY
11 lutego, godz. 5:10
11 lutego, godz. 14:10
12 lutego, godz. 5:10
12 lutego, godz. 9:40

PÓŁFINAŁY
14 lutego, godz. 5:10
14 lutego, godz. 14:10

O BRĄZ
16 lutego, godz. 12:30

FINAŁ
17 lutego, godz. 5:10

Narciarstwo Dowolne:

Zawody z narciarstwa dowolnego również rozpoczną się 3 lutego.

3 lutego 2022
11:00 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach kobiet – kwalifikacje
12:45 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach mężczyzn – kwalifikacje

5 lutego 2022
11:00 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach mężczyzn – kwalifikacje
12:30 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach mężczyzn – finał, przejazd 1.
13:05 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach mężczyzn – finał, przejazd 2.
13:40 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach mężczyzn – finał, przejazd 3.

6 lutego 2022
11:00 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach kobiet – kwalifikacje
12:30 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach kobiet – finał, przejazd 1.
13:05 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach kobiet – finał, przejazd 2.
13:40 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach kobiet – finał, przejazd 3.

7 lutego 2022
2:30 – narciarstwo dowolne, big air kobiet – kwalifikacje, przejazd 1.
3:15 – narciarstwo dowolne, big air kobiet – kwalifikacje, przejazd 2.
4:00 – narciarstwo dowolne, big air kobiet – kwalifikacje, przejazd 3.
6:30 – narciarstwo dowolne, big air mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 1.
7:15 – narciarstwo dowolne, big air mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 2.
8:00 – narciarstwo dowolne, big air mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 3.

8 lutego 2022
3:00 – narciarstwo dowolne, big air kobiet – finał, przejazd 1.
3:22 – narciarstwo dowolne, big air kobiet – finał, przejazd 2.
3:45 – narciarstwo dowolne, big air kobiet – finał, przejazd 3.

9 lutego 2022
4:00 – narciarstwo dowolne, big air mężczyzn – finał, przejazd 1.
4:22 – narciarstwo dowolne, big air mężczyzn – finał, przejazd 2.
4:45 – narciarstwo dowolne, big air mężczyzn – finał, przejazd 3.

10 lutego 2022
12:00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne drużyn mieszanych – finał, przejazd 1.
12:50 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne drużyn mieszanych – finał, przejazd 2.

13 lutego 2022
3:00 – narciarstwo dowolne, slopestyle kobiet – kwalifikacje, przejazd 1.
4:00 – narciarstwo dowolne, slopestyle kobiet – kwalifikacje, przejazd 2.
12:00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne kobiet – kwalifikacje, przejazd 1.
12:45 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne kobiet – kwalifikacje, przejazd 2.

14 lutego 2022
2:30 – narciarstwo dowolne, slopestyle kobiet – finał, przejazd 1.
2:57 – narciarstwo dowolne, slopestyle kobiet – finał, przejazd 2.
3:24 – narciarstwo dowolne, slopestyle kobiet – finał, przejazd 3.
5:30 – narciarstwo dowolne, slopestyle mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 1.
6:32 – narciarstwo dowolne, slopestyle mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 2.
12:00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne kobiet – finał, przejazd 1.
13:00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne kobiet – finał, przejazd 2.

15 lutego 2022
2:30 – narciarstwo dowolne, slopestyle mężczyzn – finał, przejazd 1.
2:57 – narciarstwo dowolne, slopestyle mężczyzn – finał, przejazd 2.
3:24 – narciarstwo dowolne, slopestyle mężczyzn – finał, przejazd 3.
12:00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 1.
12:45 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 2.

16 lutego 2022
12:00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne mężczyzn – finał, przejazd 1.
13:00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne mężczyzn – finał, przejazd 2.

17 lutego 2022
2:30 – narciarstwo dowolne, halfpipe kobiet – kwalifikacje, przejazd 1.
3:21 – narciarstwo dowolne, halfpipe kobiet – kwalifikacje, przejazd 2.
4:30 – narciarstwo dowolne, skicross kobiet – kwalifikacje
5:30 – narciarstwo dowolne, halfpipe mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 1.
6:21 – narciarstwo dowolne, halfpipe mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 2.
7:00 – narciarstwo dowolne, skicross kobiet – 1/8 finału
7:35 – narciarstwo dowolne, skicross kobiet – ćwierćfinały
7:54 – narciarstwo dowolne, skicross kobiet – półfinały
8:10 – narciarstwo dowolne, skicross kobiet – finał

18 lutego 2022
2:30 – narciarstwo dowolne, halfpipe kobiet – finał, przejazd 1.
2:57 – narciarstwo dowolne, halfpipe kobiet – finał, przejazd 2.
3:24 – narciarstwo dowolne, halfpipe kobiet – finał, przejazd 3.
4:45 – narciarstwo dowolne, skicross mężczyzn – kwalifikacje
7:45 – narciarstwo dowolne, skicross mężczyzn – 1/8 finału
8:20 – narciarstwo dowolne, skicross mężczyzn – ćwierćfinały
8:39 – narciarstwo dowolne, skicross mężczyzn – półfinały
8:55 – narciarstwo dowolne, skicross mężczyzn – finał

19 lutego 2022
2:30 – narciarstwo dowolne, halfpipe mężczyzn – finał, przejazd 1.
2:57 – narciarstwo dowolne, halfpipe mężczyzn – finał, przejazd 2.
3:24 – narciarstwo dowolne, halfpipe mężczyzn – finał, przejazd 3.

Łyżwiarstwo figurowe:

Jako kolejne, bo 4 lutego, rozpoczną się zawody w łyżwiarstwie figurowym.

4 lutego 2022
3:02 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe – program krótki solistów
4:41 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe – taniec krótki par tanecznych
6:22 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe – program krótki par sportowych

6 lutego 2022
2:37 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe – program krótki solistek
4:57 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe – program dowolny par sportowych

7 lutego 2022
2:22 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe – program dowolny solistów
3:31 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe – taniec dowolny par tanecznych
4:37 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe – program dowolny solistek

8 lutego 2022
2:22 – łyżwiarstwo figurowe, soliści – program krótki

10 lutego 2022
2:38 – łyżwiarstwo figurowe, soliści – program dowolny

12 lutego 2022
12:07 – łyżwiarstwo figurowe, pary taneczne – taniec krótki

14 lutego 2022
2:22 – łyżwiarstwo figurowe, pary taneczne – taniec dowolny

15 lutego 2022
11:08 – łyżwiarstwo figurowe, solistki – program krótki

17 lutego 2022
11:08 – łyżwiarstwo figurowe, solistki – program dowolny

18 lutego 2022
11:38 – łyżwiarstwo figurowe, pary sportowe – program krótki

19 lutego 2022
12:08 – łyżwiarstwo figurowe, pary sportowe – program dowolny

Biathlon:

Następnie mamy szereg zimowych dyscyplin sportowych, które rozpoczną się już po ceremonii otwarcia igrzysk.

5 lutego 2022
10:00 – biathlon, sztafeta mieszana – finał

7 lutego 2022
10:00 – biathlon, bieg indywidualny kobiet (15 km) – finał

8 lutego 2022
9:30 – biathlon, bieg indywidualny mężczyzn (20 km) – finał

11 lutego 2022
10:00 – biathlon, sprint kobiet (7,5 km) – finał

12 lutego 2022
10:00 – biathlon, sprint mężczyzn (10 km) – finał

13 lutego 2022
10:00 – biathlon, bieg pościgowy kobiet (10 km) – finał
11:45 – biathlon, bieg pościgowy mężczyzn (12,5 km) – finał

15 lutego 2022
10:00 – biathlon, sztafeta mężczyzn – finał

16 lutego 2022
8:45 – biathlon, sztafeta kobiet – finał

18 lutego 2022
10:00 – biathlon, bieg masowy kobiet (12,5 km) – finał

19 lutego 2022
10:00 – biathlon, bieg masowy mężczyzn (15 km) – finał

Biegi narciarskie:

5 lutego 2022
8:45 – biegi narciarskie, skiathlon kobiet – finał

6 lutego 2022
8:00 – biegi narciarskie, skiathlon mężczyzn – finał

8 lutego 2022
9:00 – biegi narciarskie, sprint kobiet – kwalifikacje
9:50 – biegi narciarskie, sprint mężczyzn – kwalifikacje
11:30 – biegi narciarskie, sprint kobiet – ćwierćfinały
11:55 – biegi narciarskie, sprint mężczyzn – ćwierćfinały
12:25 – biegi narciarskie, sprint kobiet – półfinały
12:35 – biegi narciarskie, sprint mężczyzn – półfinały
12:47 – biegi narciarskie, sprint kobiet – finał
13:00 – biegi narciarskie, sprint mężczyzn – finał

10 lutego 2022
8:00 – biegi narciarskie, 10km st. klasycznym kobiet – finał

11 lutego 2022
8:00 – biegi narciarskie, 15km st. klasycznym mężczyzn – finał

12 lutego 2022
8:30 – biegi narciarskie, sztafeta kobiet (4x5km) – finał

13 lutego 2022
8:00 – biegi narciarskie, sztafeta mężczyzn (4x10km) – finał

16 lutego 2022
10:00 – biegi narciarskie, sprint druż. kobiet – półfinały
10:40 – biegi narciarskie, sprint druż. mężczyzn – półfinały
12:00 – biegi narciarskie, sprint druż. kobiet – finał
12:30 – biegi narciarskie, sprint druż. mężczyzn – finał

19 lutego 2022
7:00 – biegi narciarskie, 50km st. dowolnym mężczyzn – finał

20 lutego 2022
7:30 – biegi narciarskie, 30km st. dowolnym kobiet – finał

Bobsleje:

13 lutego 2022
2:30 – bobsleje, monobob kobiet – 1. ślizg
4:00 – bobsleje, monobob kobiet – 2. ślizg

14 lutego 2022
2:30 – bobsleje, monobob kobiet – 3. ślizg
4:00 – bobsleje, monobob kobiet – 4. ślizg
13:05 – bobsleje, dwójki mężczyzn – 1. ślizg
14:40 – bobsleje, dwójki mężczyzn – 2. ślizg

15 lutego 2022

13:15 – bobsleje, dwójki mężczyzn – 3. ślizg
14:50 – bobsleje, dwójki mężczyzn – 4. ślizg

18 lutego 2022

13:00 – bobsleje, dwójki kobiet – 1. ślizg
14:30 – bobsleje, dwójki kobiet – 2. ślizg

19 lutego 2022
2:30 – bobsleje, czwórki mężczyzn – 1. ślizg

4:05 – bobsleje, czwórki mężczyzn – 2. ślizg
13:00 – bobsleje, dwójki kobiet – 3. ślizg
14:30 – bobsleje, dwójki kobiet – 4. ślizg
20 lutego 2022

2:30 – bobsleje, czwórki mężczyzn – 3. ślizg
4:20 – bobsleje, czwórki mężczyzn – 4. ślizg

Kombinacja Norweska:

9 lutego 2022
9:00 – kombinacja norweska, skocznia normalna indywidualnie
12:00 – kombinacja norweska, bieg na 10 km

15 lutego 2022
9:00 – kombinacja norweska, skocznia duża indywidualnie
12:00 – kombinacja norweska, bieg na 10 km

17 lutego 2022
9:00 – kombinacja norweska, skoki drużynowe
12:00 – kombinacja norweska, sztafeta 4×5 km

Łyżwiarstwo szybkie:

5 lutego 2022
9:30 – łyżwiarstwo szybkie, 3000 metrów kobiet – finał

6 lutego 2022
9:30 – łyżwiarstwo szybkie, 5000 metrów mężczyzn – finał

7 lutego 2022
9:30 – łyżwiarstwo szybkie, 1500 metrów kobiet – finał

8 lutego 2022
11:30 – łyżwiarstwo szybkie, 1500 metrów mężczyzn – finał

10 lutego 2022
13:00 – łyżwiarstwo szybkie, 5000 metrów kobiet – finał

11 lutego 2022
9:00 – łyżwiarstwo szybkie, 10 000 metrów mężczyzn – finał

12 lutego 2022
9:00 – łyżwiarstwo szybkie, bieg drużynowy kobiet – ćwierćfinały
9:50 – łyżwiarstwo szybkie, 500 metrów mężczyzn – finał

13 lutego 2022

14:00 – łyżwiarstwo szybkie, bieg drużynowy mężczyzn – ćwierćfinały
14:50 – łyżwiarstwo szybkie, 500 metrów kobiet – finał

15 lutego 2022

7:30 – łyżwiarstwo szybkie, bieg drużynowy kobiet – półfinały
7:52 – łyżwiarstwo szybkie, bieg drużynowy mężczyzn – półfinały
9:22 – łyżwiarstwo szybkie, bieg drużynowy kobiet – finał
9:41 – łyżwiarstwo szybkie, bieg drużynowy mężczyzn – finał

17 lutego 2022
9:30 – łyżwiarstwo szybkie, 1000 metrów kobiet – finał

18 lutego 2022
9:30 – łyżwiarstwo szybkie, 1000 metrów mężczyzn – finał

19 lutego 2022
8:00 – łyżwiarstwo szybkie, mass start mężczyzn – półfinały
8:45 – łyżwiarstwo szybkie, mass start kobiet – półfinały
9:30 – łyżwiarstwo szybkie, mass start mężczyzn – finał
10:00 – łyżwiarstwo szybkie, mass start kobiet – finał

Narciarstwo alpejskie:

6 lutego 2022
4:00 – narciarstwo alpejskie, zjazd mężczyzn – finał

7 lutego 2022
3:15 – narciarstwo alpejskie, slalom gigant kobiet – 1. przejazd
6:45 – narciarstwo alpejskie, slalom gigant kobiet – 2. przejazd

8 lutego 2022
4:00 – narciarstwo alpejskie, supergigant mężczyzn – finał

9 lutego 2022
3:15 – narciarstwo alpejskie, slalom kobiet – 1. przejazd
6:45 – narciarstwo alpejskie, slalom kobiet – 2. przejazd

10 lutego 2022
3:30 – narciarstwo alpejskie, kombinacja mężczyzn – zjazd
7:15 – narciarstwo alpejskie, kombinacja mężczyzn – slalom

11 lutego 2022
4:00 – narciarstwo alpejskie, supergigant kobiet – finał

13 lutego 2022
3:15 – narciarstwo alpejskie, slalom gigant mężczyzn – 1. przejazd
6:45 – narciarstwo alpejskie, slalom gigant mężczyzn – 2. przejazd

15 lutego 2022
4:00 – narciarstwo alpejskie, zjazd kobiet – finał

16 lutego 2022
3:15 – narciarstwo alpejskie, slalom mężczyzn – 1. przejazd
6:45 – narciarstwo alpejskie, slalom mężczyzn – 2. przejazd

17 lutego 2022
3:30 – narciarstwo alpejskie, kombinacja kobiet – zjazd
7:00 – narciarstwo alpejskie, kombinacja kobiet – slalom

19 lutego 2022

4:00 – narciarstwo alpejskie, zawody drużynowe – 1/8 finału
4:47 – narciarstwo alpejskie, zawody drużynowe – ćwierćfinały
5:14 – narciarstwo alpejskie, zawody drużynowe – półfinały
5:37 – narciarstwo alpejskie, zawody drużynowe – finały

Saneczkarstwo:

5 lutego 2022
12:10 – saneczkarstwo, jedynki mężczyzn – 1. ślizg
13:50 – saneczkarstwo, jedynki mężczyzn – 2. ślizg

6 lutego 2022

12:30 – saneczkarstwo, jedynki mężczyzn – 3. ślizg
14:15 – saneczkarstwo, jedynki mężczyzn – 4. ślizg

7 lutego 2022
12:50 – saneczkarstwo, jedynki kobiet – 1. ślizg
14:30 – saneczkarstwo, jedynki kobiet – 2. ślizg

8 lutego 2022

12:50 – saneczkarstwo, jedynki kobiet – 3. ślizg
14:35 – saneczkarstwo, jedynki kobiet – 4. ślizg

9 lutego 2022

13:20 – saneczkarstwo, dwójki – 1. ślizg
14:35 – saneczkarstwo, dwójki – 2. ślizg

10 lutego 2022
14:30 – saneczkarstwo, sztafety – finał

Short track:

5 lutego 2022
12:00 – short track, 500 metrów kobiet – kwalifikacje
12:38 – short track, 1000 metrów mężczyzn – kwalifikacje
13:23 – short track, sztafeta mieszana – kwalifikacje
13:53 – short track, sztafeta mieszana – półfinały
14:18 – short track, sztafeta mieszana – finały

7 lutego 2022
12:30 – short track, 500 metrów kobiet – ćwierćfinały
12:44 – short track, 1000 metrów mężczyzn – ćwierćfinały
13:13 – short track, 500 metrów kobiet – półfinały
13:20 – short track, 1000 metrów mężczyzn – półfinały
13:41 – short track, 500 metrów kobiet – finał
13:52 – short track, 1000 metrów mężczyzn – finał

9 lutego 2022
12:00 – short track, 1500 metrów mężczyzn – ćwierćfinały
12:44 – short track, 1000 metrów kobiet – kwalifikacje
13:29 – short track, 1500 metrów mężczyzn – półfinały
13:45 – short track, sztafeta kobiet – półfinały
14:13 – short track, 1500 metrów mężczyzn – finał

11 lutego 2022
12:00 – short track, 1000 metrów kobiet – ćwierćfinały
12:18 – short track, 500 metrów mężczyzn – kwalifikacje
12:55 – short track, 1000 metrów kobiet – półfinały
13:04 – short track, sztafeta mężczyzn – półfinały
13:37 – short track, 1000 metrów kobiet – finał

13 lutego 2022
12:00 – short track, 500 metrów mężczyzn – ćwierćfinały
12:27 – short track, 500 metrów mężczyzn – półfinały
12:35 – short track, sztafeta kobiet – finał
13:09 – short track, 500 metrów mężczyzn – finał

16 lutego 2022
12:30 – short track, 1500 metrów kobiet – ćwierćfinały
13:15 – short track, 1500 metrów kobiet – półfinał
13:32 – short track, sztafeta mężczyzn – finał
14:11 – short track, 1500 metrów kobiet – finał

Skeleton:

10 lutego 2022
2:30 – skeleton, jedynki mężczyzn – 1. ślizg
4:00 – skeleton, jedynki mężczyzn – 2. ślizg

11 lutego
2:30 – skeleton, jedynki kobiet – 1. ślizg

4:00 – skeleton, jedynki kobiet – 2. ślizg
13:20 – skeleton, jedynki mężczyzn – 3. ślizg
14:55 – skeleton, jedynki mężczyzn – 4. ślizg12 lutego
13:20 – skeleton, jedynki kobiet – 3. ślizg
14:55 – skeleton, jedynki kobiet – 4. ślizg

Skoki narciarskie:

5 lutego 2022
7:20 – skoki narciarskie, mężczyźni indywidualnie na skoczni normalnej – kwalifikacje
11:45 – skoki narciarskie, kobiety indywidualnie na skoczni normalnej – finał

6 lutego 2022
12:00 – skoki narciarskie, mężczyźni indywidualnie na skoczni normalnej – finał

7 lutego 2022
12:45 – skoki narciarskie, mikst na skoczni normalnej – finał

11 lutego 2022
12:00 – skoki narciarskie, mężczyźni indywidualnie na skoczni dużej – kwalifikacje

12 lutego 2022
12:00 – skoki narciarskie, mężczyźni indywidualnie na skoczni dużej – finał

14 lutego 2022
12:00 – skoki narciarskie, mężczyźni drużynowo na skoczni dużej – finał

Snowboard:

5 lutego 2022
3:45 – snowboard, slopestyle kobiet – kwalifikacje, przejazd 1.
4:47 – snowboard, slopestyle kobiet – kwalifikacje, przejazd 2.

6 lutego 2022
2:30 – snowboard, slopestyle kobiet – finał, przejazd 1.
2:57 – snowboard, slopestyle kobiet – finał, przejazd 2.
3:24 – snowboard, slopestyle kobiet – finał, przejazd 3.
5:30 – snowboard, slopestyle mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 1.
6:32 – snowboard, slopestyle mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 2.

7 lutego 2022
5:00 – snowboard, slopestyle mężczyzn – finał, przejazd 1.
5:27 – snowboard, slopestyle mężczyzn – finał, przejazd 2.
5:54 – snowboard, slopestyle mężczyzn – finał, przejazd 3.

8 lutego 2022
3:40 – snowboard, slalom gigant równoległy kobiet – kwalifikacje
4:07 – snowboard, slalom gigant równoległy mężczyzn – kwalifikacje
7:30 – snowboard, slalom gigant równoległy kobiet – 1/8 finału
7:48 – snowboard, slalom gigant równoległy mężczyzn – 1/8 finału
8:06 – snowboard, slalom gigant równoległy kobiet – ćwierćfinały
8:15 – snowboard, slalom gigant równoległy mężczyzn – ćwierćfinały
8:24 – snowboard, slalom gigant równoległy kobiet – półfinały
8:30 – snowboard, slalom gigant równoległy mężczyzn – półfinały
8:36 – snowboard, slalom gigant równoległy kobiet – finały
8:43 – snowboard, slalom gigant równoległy mężczyzn – finały

9 lutego 2022
2:30 – snowboard, halfpipe kobiet – kwalifikacje, przejazd 1.
3:21 – snowboard, halfpipe kobiet – kwalifikacje, przejazd 2.
4:00 – snowboard, cross kobiet – runda wstępna, przejazd 1.
4:55 – snowboard, cross kobiet – runda wstępna, przejazd 2.
5:30 – snowboard, halfpipe mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 1.
6:21 – snowboard, halfpipe mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 2.
7:30 – snowboard, cross kobiet – 1/8 finału
8:07 – snowboard, cross kobiet – ćwierćfinały
8:28 – snowboard, cross kobiet – półfinały
8:45 – snowboard, cross kobiet – finał

10 lutego 2022
2:30 – snowboard, halpipe kobiet – finał, przejazd 1.
2:57 – snowboard, halfpipe kobiet – finał, przejazd 2.
3:24 – snowboard, halfpipe kobiet – finał, przejazd 3.
4:15 – snowboard, cross mężczyzn – runda wstępna, przejazd 1.
5:10 – snowboard, cross mężczyzn – runda wstępna, przejazd 2.
7:00 – snowboard, cross mężczyzn – 1/8 finału
7:37 – snowboard, cross mężczyzn – ćwierćfinały
7:58 – snowboard, cross mężczyzn – półfinały
8:15 – snowboard, cross mężczyzn – finał

11 lutego 2022
2:30 – snowboard, halfpipe mężczyzn – finał, przejazd 1.
2:57 – snowboard, halfpipe mężczyzn – finał, przejazd 2.
3:24 – snowboard, halfpipe mężczyzn – finał, przejazd 3.

12 lutego 2022
3:00 – snowboard, cross drużyn mieszanych – ćwierćfinały
3:30 – snowboard, cross drużyn mieszanych – półfinały
3:50 – snowboard, cross drużyn mieszanych – finał

14 lutego 2022
2:30 – snowboard, big air kobiet – kwalifikacje, przejazd 1.
3:15 – snowboard, big air kobiet – kwalifikacje, przejazd 2.
4:00 – snowboard, big air kobiet – kwalifikacje, przejazd 3.
6:30 – snowboard, big air mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 1.
7:15 – snowboard, big air mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 2.
8:00 – snowboard, big air mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 3.

15 lutego 2022
2:30 – snowboard, big air kobiet – finał, przejazd 1.
2:52 – snowboard, big air kobiet – finał, przejazd 2.
3:15 – snowboard, big air kobiet – finał, przejazd 3.
6:00 – snowboard, big air mężczyzn – finał, przejazd 1.
6:22 – snowboard, big air mężczyzn – finał, przejazd 2.
6:45 – snowboard, big air mężczyzn – finał, przejazd 3.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!