ZEA – Argentyna: Typy, kurs, zapowiedź | 16.11

Wojciech Sikora

15 listopada 2022

El. MŚ: Chile - Argentyna, zapowiedź, MATCHDAY BOOST
Nasi grupowi rywale na Mistrzostwach Świata w Katarze, również rozgrywają ostatnie starcia towarzyskie. Argentyna jako ostatniego przeciwnika wybrała drużynę grającą w podobnym klimacie co Katar. Mianowicie zmierzą się z Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, które po porażce w barażach z Australią, nie awansowały do tegorocznej imprezy. Czy gospodarze postawią twarde warunki przyjezdnym? Zapraszam na zapowiedź spotkania ZEA – Argentyna.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Mecz towarzyski : ZEA – Argentyna (16.11, 16:30) – Zapowiedź meczu

Aż trudno uwierzyć, że Argentyna swój ostatni mecz przegrała prawie 3 lata temu, z Brazylią, w ramach półfinału Copa America. Od tamtego czasu nie odnieśli porażki w ponad trzydziestu spotkaniach, wygrywając po drodze Copa Americe. Zjednoczone Emiraty Arabskie rzadko mają okazję zmierzyć się z tak mocnym rywalem. Choć jak widać po ostatnich spotkaniach nie radzą sobie z o wiele słabszymi reprezentacjami, więc i tu raczej nie będą mieć za łatwo. Praktycznie nadzieja ich leży w bardzo zachowawczej grze Argentyn, która nie będzie chciała ryzykować zdrowia zawodników.

Mecz towarzyski : ZEA - Argentyna (16.11, 16:30) - typy, typowanie

Mimo wszystko Argentyna nie powinna mieć większych problemów z taką reprezentacją. Nawet zmiennicy, którzy zapewne zagrają dłuższy okres spotkania, powinni spokojnie kreować tutaj groźne akcje. Stawiam w tym pojedynku, że przyjezdni strzelą w obu połowach.

1.70

ARGENTYNA

STRZELI W OBU POŁOWACH

betfan

Mecz towarzyski : ZEA - Argentyna (16.11, 16:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz towarzyski pomiędzy ZEA ,a Argentyna odbędzie się 16 listopada o 16:30 na Mohamed Bin Zayed Stadium w Abu Dhabi. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym polskim kanale. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go lub stronie sport.tvp.pl.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy