Zapowiedź meczu Napoli- Lazio

W czwartkowy wieczór mecz Napoli z Lazio zakończy nam 32. kolejkę sezonu. Ścisk w miejscach 2-6 jest niesamowity.

Bezpośrednia walka o miejsca

To może być kluczowy mecz dla reszty sezonu obu zespołów. Remis będzie porażką dla obu drużyn. Jeśli Lazio nie wygra tego meczu, będzie musiało raczej pożegnać się z walką o Ligę Mistrzów i bardzo mocno utrudni sobie walkę o Ligę Europy, a przecież napiera na nich AS Roma będąca na 7. miejscu. Napoli znajduje się w trochę lepszej sytuacji, mając 2 punkty więcej. Jednak porażka przy wygranej z Juventusem może spowodować różnicę pięciu punktów do 4. miejsca dającego grę w Lidze Mistrzów.

Ostatnie mecze

Lazio nie przegrało w lidze od pięciu spotkań. W ostatniej lidze wygrali 5:3 z Benevento po bardzo szalonym meczu, w którym mieliśmy interwencje varu, rzuty karne i bramki samobójcze. Napoli zyskało bardzo ważny punkt w meczu z liderem tabeli Interem Mediolan. Kluczowym aspektem tego meczu będzie postawa najważniejszych zawodników dla swoich zespołów jak Piotr Zieliński czy Ciro Immobile. Nie można także zapomnieć o świetnej formie Napoli, które w ostatnich 9. meczach wygrało 6 i 2 zremisowało. Są to dwie ofensywne ekipy, dlatego przydadzą się krople do oczu, aby nie trzeba było zbyt dużo mrugać, bramka może paść w każdym momencie meczu.

Spotkanie Napoli- Lazio zakończy 32. kolejkę Serie A. Zapowiedź meczu AS Roma- Atalanta można znaleźć na naszej stronie głównej. Na sport.betfan.pl  znajduje się także zapowiedź dzisiejszych trzech meczów, które można znaleźć w TYM miejscu.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!