Pobierz aplikację betfan na telefon
ZAKSA – Jastrzębski: typy, kursy, zapowiedź (26.10) | Superpuchar Polski
ZAKSA zawodzi na starcie nowego sezonu. Obrońcy tytułu po pięciu ligowych kolejkach mają już na koncie dwie porażki. Sensacyjnie przegrali w poprzedni weekend ze Stalą Nysa 0:3. Jastrzębski na ten moment ma na koncie komplet zwycięstw i zajmuje pozycję lidera. Rok temu oba zespoły również mierzyły się ze sobą o to trofeum i wtedy górą był Jastrzębski. Kto tym razem wywalczy pierwszy puchar w sezonie? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel (26.10. godz. 18:00) – zapowiedź 

ZAKSA nie może zaliczyć początku sezonu do udanych. Mistrzowie Polski mają już na koncie dwie porażki i zajmują aktualnie szóste miejsce w ligowej tabeli. ZAKSA przegrała na wyjeździe z Aluronem 1:3 i Stalą Nysa 0:3. Pokonali natomiast Indykpol AZS Olsztyn, Luk Lublin i BBTS Bielsko-Biała. Te dwa ostatnie zespoły nie będą się liczyły w grze o wysokie cele, więc na ten moment mecze z czołówką są dla ZAKS-y bezlitosne.
Jastrzębski udanie rozpoczął rozgrywki i po pięciu seriach gier ma na koncie komplet zwycięstw. Goście też nie mierzyli się jeszcze z wieloma zespołami z czołówki, ale pokonali 3:0 rozpędzony na początku sezonu Aluron i pokazali wtedy swoją siłę. Jastrzębski ma plan powrotu na tron w krajowych rozgrywkach, a dziś staną przed szansą na pokazanie, że obecnie są dużo lepszym zespołem niż aktualny mistrz Polski.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel (26.10. godz. 18:00) – typ

1.85

JASTRZĘBSKI WYGRA

HANDICAP -1.5

betfan

Jastrzębski jest obecnie w zdecydowanie lepszej formie niż ZAKSA i myślę, że to właśnie ten zespół sięgnie po Superpuchar Polski. Rok temu było to jedyne trofeum Jastrzębskiego w sezonie. Pokonali wtedy ZAKS-ę w trzech setach, ale reszta sezonu to była dominacja aktualnych mistrzów.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel (26.10. godz. 18:00) – transmisja 

Mecz o Superpuchar Polski rozpocznie się o godzinie 18. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi kanał Polsat Sport. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!