Pobierz aplikację betfan na telefon
ZAKŁADY I KURSY BUKMACHERSKIE BETFAN

Zakłady bukmacherskie zyskują nad Wisłą coraz większą popularność. Coraz więcej podmiotów dostaje licencję i rozpoczyna biznes w Polsce, co świadczy o tym, że zakłady sportowe (i nie tylko!) mają rację bytu. Jak w takim razie wyróżnić się na rynku legalnych polskich bukmacherów, gdzie zakłady bukmacherskie online dają możliwości do promocji praktycznie wszędzie w sieci? Najlepiej spojrzeć na działania BETFAN.

BETFAN TO LEGALNY BUKMACHER ONLINE

BETFAN działa online od kwietnia 2019 roku. Legalny Bukmacher w rekordowo szybkim tempie uzyskał licencję na założenie spółki i od razu wziął się do roboty na pełnych obrotach! Kampania marketingowa o przyłączeniu do zespołu Mariusza Pudzianowskiego wraz z jego koniem odbiła się szerokim echem w specyficznej branży, jaką niewątpliwie są legalne zakłady bukmacherskie. Ta akcja i szereg innych, mniejszych działań wyróżnia markę BETFAN na tle konkurencji. Ale nie tylko to, bo oferta legalnego bukmachera też jest dosyć nietypowa.

ZAKŁADY SPORTOWE BETFAN

Zakłady sportowe, jakie można obstawiać w BETFAN są do wyboru do koloru! Oferta jest szeroka na tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy przekonani co do tego, że fan każdego sportu znajdzie coś dla siebie. Jako, że mamy tu do czynienia z takim pojęciem jak zakłady sportowe online, to warto zainstalować aplikację BETFAN, która dużo ułatwia. Można też z niej czerpać różne profity związane z promocjami czasowymi.

Jeszcze nie założyłeś konta w BETFAN. Możesz skorzystać z tego co oferują Tobie zakłady sportowe, wpisując specjalny KOD PROMOCYJNY, który uprawnia Cię do specjalnej oferty na start!

OBSTAWIAJ ONLINE U BUKMACHERA BETFAN

Bukmacher online daje Ci mnóstwo możliwości! Możesz obstawiać mecze, nie wychodząc z domu. Zakłady bukmacherskie online w Twojej komórce? To wszystko jest możliwe razem z BETFAN!

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!