Otwórz konto
menu
STRONA STWORZONA PRZEZ BETFAN. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

ZAKŁAD BEZ RYZYKA W BETFAN – 600 ZŁ CASHBACK

dodano: 16 Kwietnia 2021, autor: Redakcja

600 zł CASHBACK to oferta legalnego bukmachera BETFAN dla wszystkich nowych Graczy, którzy postanowili się u niego zarejestrować. Kwota 600 zł znajduje się w nazwie tej promocji nieprzypadkowo, bowiem bukmacher właśnie na taką kwotę ubezpiecza pierwszy zakład nowego Gracza.

CO TO JEST ZAKŁAD BEZ RYZYKA?

Cashback to inaczej zakład bez ryzyka. Pierwsza z tych nazw przyjęła się do nomenklatury bukmacherskiej, aczkolwiek często jest zamieniana z jej polską odpowiedniczką.

Jak wspominaliśmy wcześniej pierwszy zakład bez ryzyka nowego Gracza na platformie BETFAN jest ubezpieczony na 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Ano to, że jeżeli Gracz spełni odpowiednie warunki i przegra swój pierwszy zakład, to zostanie mu zwrócona stawka kuponu do 600 zł.

W przypadku kiedy Gracz wygra swój pierwszy zakład, wówczas zgarnia wygraną. Ale każdy z Graczy woli wygraną niż zwrot stawki – to chyba jasne. Dlatego w praktyce, każdy nowy Gracz ma do wykorzystania pierwszy zakład bez ryzyka.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA W BETFAN

Możecie zastanawiać się teraz jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc być uprawnionym do promocji Cashback 600 zł. Po pierwsze, trzeba być nowym Graczem BETFAN. Po drugie, trzeba zagrać za minimum 50 zł swój pierwszy zakład.

Kiedy pierwszy zakład nie wejdzie, wówczas każdemu z Graczy zwracana stawka kuponu do 600 zł. na konto bonusowe. Jak wypłacić środki, znajdujące się na saldzie bonusowym? Wystarczy jednokrotnie obrócić bonusem, grając kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami. Kurs ogólny kuponu musi być równy co najmniej 3.8. Na obrót każdy z Graczy ma 7 dni.

Sprawdź szczegóły promocji

Redakcja Redakcja

INNE NEWSY
Szwecja/Polska na EURO/

Euro 2020: Polska może wygrać grupę!

Polska po niespodziewanym remisie z Hiszpanią zagra drugi mecz o wszystko na Euro 2020 Biało-Czerwoni nie mają progu błędu i jeśli chcą awansować muszą pokonać Szwecję Tabela w grupie E...
czytaj wiecej
Śląsk Wrocław/

Paide Linnameeskond - kim jest rywal Śląska Wrocław?

Śląsk Wrocław w 1 rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy zagra z Paide Linnameeskond Sprawdźcie, co wiemy o estońskim klubie, który w zeszłym sezonie zdobył wicemistrzostwo...
czytaj wiecej