Pobierz aplikację betfan na telefon
Zagłębie Sosnowiec – Skra Częstochowa: typy, kursy, zapowiedź 12.03 | I Liga

Gospodarze spróbują ze swojego stadionu zrobić twierdzę! Ostatni mecz domowy piłkarze Zagłębia Sosnowiec wygrali z GKS Katowice (2:1) teraz ma być podobnie. Goście są na samym dnie tabeli i tylko cud i wspaniała forma może ich uratować przed spadkiem z ligi. Czy może jednak Skra sprawi niespodziankę taką jak w meczu z Podbeskidziem sprzed tygodnia?  Zapraszam na zapowiedz meczu Zagłębie Sosnowiec – Skra Częstochowa! 

Zagłębie Sosnowiec – Skra Częstochowa: – Zapowiedź

Tylko raz grali ze sobą w lidze na stadionie w Sosnowcu. Padł wtedy remis (0:0). Dziś powinniśmy zobaczyć pierwsze bramki w tej rywalizacji. W meczach domowych Zagłębia wiosną zawsze padają dwie bramki lub więcej. 


Skra musi czym prędzej zacząć punktować tak jak zrobiła to w meczu gdy nie była faworytem czyli w spotkaniu z Podbeskidziem. Wyjazdowe zwycięstwo przydałoby się bardzo.

Ostatni raz goście zdobyli jakiekolwiek punkty w delegacji we wrześniu 2022 roku. Przywieźli wtedy 3 punkty z Rzeszowa. 

 

Zagłębie Sosnowiec - Skra Częstochowa:- Typy bukmacherskie, kursy

1.76

ZAGŁĘBIE WYGRA

betfan

Gospodarze niesieni dopingiem własnego stadionu oraz kibiców jest dużo bardziej niebezpiecznym zespołem niż gdy gra na wyjeździe. Uważam, że Zagłębie wygra z ostatnim zespołem ligi.

Zagłębie Sosnowiec - Skra Częstochowa: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz między Zagłębiem Sosnowiec, a Skrą Częstochowa w ramach 23. kolejki 1 ligi odbędzie się 12. marca na Stadion Miejskim w Sosnowcu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!