Pobierz aplikację betfan na telefon
Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz. Typy i zapowiedź

Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz to ostatnie spotkanie 32. kolejki I ligi. Mecz odbędzie się w poniedziałek 9 maja o godzinie 18:00. Starcie Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz to dla obu drużyn rywalizacja o dwa różne cele. Pierwszy z klubów walczy o utrzymanie, natomiast drugi o baraże. Sprawdź typy na mecz I ligi, zobacz historię rywalizacji i śledź wyniki na żywo.

Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz: historia meczów

W ostatnim meczu 32. kolejki I ligi Zagłębie Sosnowiec zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz. Drużyna Artura Skowronka walczy o każdy punkt, bowiem wciąż jest uwikłana w walkę o utrzymanie. Sandecja natomiast liczy na udział w barażach. Obecnie do miejsca dającego prawy gry w nich brakuje Sączersom jednego punktu.

W pierwszym spotkaniu między tymi drużynami padł remis 1:1. Gole w tym meczu strzelali Michal Piter-Bučko dla Sandecji i Wojciech Szumilas dla Zagłębia. Jak będzie tym razem? Z ostatnich dziewięciu starć tylko trzy zakończyły się podziałem punktów, cztery z nich wygrali sosnowiczanie, a dwa Sączersi.

Co ciekawe obie drużyny mają w ostatnich pięciu meczach prezentują identyczną formę i to nawet w tych samych kolejkach. Łącznie zdobyły pięć punktów, wygrywając jeden mecz, dwukrotnie remisując i ponosząc dwie porażki. Wszystkie statystyki znajdują się poniżej.

 

Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz: typy

Remis w pierwszym meczu, niemal remisowy bilans ostatnich meczów bezpośrednich, a także remisowy układ formy w ostatnich pięciu potyczkach. Wszystko wskazuje na to, że mecz zakończy się remisem.

3.20

REMIS

betfan

 

 

Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz: mecz na żywo

Spotkanie Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz odbędzie się w poniedziałek 9 maja o godzinie 18:00. Nie ma bezpośredniej transmisji tego meczu w telewizji. W internecie można go zobaczyć na Polsat Box Go. Oprócz tego spotkanie Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz śledź na żywo na sport.betfan.pl w poniższej transmisji.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!