Pobierz aplikację betfan na telefon
Zagłębie Sosnowiec – Resovia: 1. liga. Typy i zapowiedź
Zagłębie Sosnowiec podejmie Resovię Rzeszów w ostatnim meczu inauguracyjnej kolejki 1. ligi. Gospodarze rok temu szczęśliwie utrzymali się na zapleczu Ekstraklasy, mają zaledwie punkt przewagi nad strefą spadkową. Resovia sezon zakończyła w środku tabeli, ale bardzo słabo wyglądała w meczach towarzyskich przed startem rozgrywek. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Zagłębie Sosnowiec – Resovia Rzeszów (18.07. godz. 18:00) – zapowiedź

Mimo zajęcia dopiero 15. pozycji w zeszłym sezonie Zagłębie nie zdecydowało się na zmianę trenera i ufa wizji Artura Skowronka, który ma doświadczenie z pracy w Ekstraklasie i uratował przed spadkiem Wisłę Kraków, która ostatecznie i tak wylądowała w 1. lidze. Mecze przed sezonem w wykonaniu Zagłębie wyglądały całkiem nieźle. Wygrali 3 z 5 sparingów i tylko raz uznali wyższość rywali. Sosnowiczanie nie dopuszczają do myśli ponownej walki o utrzymanie do końca rozgrywek. Gospodarze będą celować w miejsce w górnej części tabeli.

Resovia w poprzednim sezonie poradziła sobie bardzo dobrze, będąc beniaminkiem na tym poziomie. Zajęli 11. miejsce i zaliczyli bardzo udaną końcówkę sezonu. Resovia ma jednak świadomość, że ten sezon może być jeszcze trudniejszy, ponieważ 1. liga jest bardzo mocno obsadzona. Wydaje się, że dla gości utrzymanie w tym sezonie na zapleczu Ekstraklasy będzie sukcesem dla tego klubu, zwłaszcza patrząc na to, jak wyglądali podczas sparingów. Chociaż jak wiadomo, nie zawsze mają one przełożenie na walkę o ligowe punkty.

W zeszłym sezonie w meczach bezpośrednich nie padało wiele bramek. W Sosnowcu Resovia wygrała 1:0, a w Rzeszowie padł bezbramkowy remis.

Zagłębie Sosnowiec – Resovia Rzeszów (18.07. godz. 18:00) – proponowany typ

 

1.75

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Patrząc na ostatnie wyniki w meczach bezpośrednich i formę obu drużyn, to uważam, że nie będzie to mecz, w którym będziemy świadkami wielu trafień. Wydaje mi się, że nie powinno być więcej niż dwóch goli w tym pojedynku.

Zagłębie Sosnowiec – Resovia Rzeszów (18.07. godz. 18:00) – transmisja

Mecz pomiędzy Zagłębiem a Resovią rozpocznie się o godzinie 18 na stadionie Ludowym w Sosnowcu. Sędzią głównym spotkania będzie pochodzący z Olsztyna Marcin Szczerbowicz. Spotkanie będzie można obejrzeć na stronie i w aplikacji Polsat Box Go. Mecz nie zostanie transmitowany w telewizji. Relacja dostępna również na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!