Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice: Typy, kursy, zapowiedź 25.02 | 1 Liga
Już w sobotę kolejne mecze Fortuna 1 Ligi. Zagłębie Sosnowiec podejmie GKS Katowice na Arcelor Mittal Park w Sosnowcu, w ramach 21. kolejki. Zespół gości w dobrej dyspozycji, który notuje serię 5 meczów bez porażek. Gorzej z formą gospodarzy, bowiem ostatni raz zwyciężyli oni w październiku z Termalicą. Czy drużyna gospodarzy przerwie fatalną passę? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy.

Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice: Zapowiedź meczu

Zagłębie Sosnowiec, ostatni swój mecz wygrało 15 października ubiegłego roku. Notują oni katastrofalną serię 14 meczów bez zwycięstwa. Zagłębiacy nie mogą wyjść z kryzysu, a mecz z GKSEM może okazać się szansą na przerwanie tej koszmarnej passy. Zadanie to do łatwych jednak nie należy, ponieważ drużyna z Katowic nie przegrała w swoich ostatnich 4 meczach. Widmo zagrożenia strefą spadkową wydaje się być coraz bardziej realne, jeżeli zespół nazywany często Chłopcami znad Brynicy nie zacznie w końcu przyzwoicie punktować

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice: Typy

Spodziewam się, że zespół gospodarzy ruszy stanowczo do ataku, tym bardziej, że gra u siebie. W 5 ostatnich meczach, tylko raz nie udało się obu drużyną zdobyć bramki. GKS na pewno będzie chciał powalczyć o komplet punktów, gdyż do 6 lokaty, premiowanej możliwością walki o awans w barażach brakuje im tylko 4 punktów. Obstawiam, że obie drużyny strzelą gola.

1.74

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Fortuna 1 ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a GKS Katowice odbędzie się 25 lutego o godzinie 17:30 na Arcelor Mittal Park w Sosnowcu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Polsat Sport Extra.