Pobierz aplikację betfan na telefon
Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin. Typy, kursy, zapowiedź 11.03 | Ekstraklasa
W sobotę czeka nas bardzo ciekawe spotkanie w ramach 24. kolejki Ekstraklasy. Będący w dobrej formie Zagłębie Lubin, zagra z Pogonią Szczecin. Miedziowi wygrali trzy kolejki z rzędu. Czy uda im się przedłużyć tę serię w starciu z Portowcami? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin.

Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin: zapowiedź meczu

Zagłębie Lubin zagra w ramach 24. kolejki z Pogonią Szczecin. Po objęciu przez Waldemara Fornalika, Zagłębie gra dosyć dobrze i jeżeli utrzyma formę, to nie powinien mieć problemu z zapewnieniem sobie utrzymania. Od wznowienia rozgrywek wygrał cztery na sześć spotkań. Minione trzy tygodnie były zwycięskie dla Zagłębia. Pokonał Lech Poznań, Miedź Legnica i Radomiak Radom. Niemrawo sezon wznowili Portowcy. Pogoń Szczecin spadła na czwartą lokatę. Przez sześć kolejek zdobyła tylko siedem punktów, co jest bardzo słabym wynikiem jak na drużynę chcącą walczyć o europejskie puchary. Pogoń niedawno przegrała z Rakowem 0:2, ale wcześniej pokonała Wisłę Płock i Wartę Poznań.

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin: typy

Typy Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

Zagłębie Lubin jest ostatnio w dobrej dyspozycji, ale klasa przeciwnika jest zbyt wielka, aby Miedziowi byli faworytami tego starcia. Spodziewam się wyrównanego pojedynku, dlatego stawiam na BTS.

1.68

OBIE STRZELĄ

betfan

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Zagłębia Lubin z Pogonią Szczecin, odbędzie się 11 marca o 17:30. Spotkanie będzie można obejrzeć na Canal+ Sport, Canal+ Sport 3.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!