Zagłębie – Podbeskidzie: typy, kursy, zapowiedź 15.05 | I Liga

Bartłomiej Cichecki

14 maja 2023

Zagłębie - Podbeskidzie: typy, kursy, zapowiedź 15.05 | I Liga

Gospodarze z bronią się przed spadkiem do drugiej ligi i nie wiadomo jak zakończy się ich los. Za to goście są w dużo lepszym położeniu. Podbeskidzie realnie może załapać się do baraży o Ekstraklasę. Ten mecz z pewnością dostarczy sporej dawki emocji, można rezerwować sobie czas na godzinę 18.00 Emocji nie zabrakło w pierwszym meczu rozgrywanym w Bielsku-Białej gdzie zobaczyliśmy aż pięć bramek, a sam mecz pamiętają kibice obu zespołów.  Zapraszam na zapowiedz oraz typy bukmacherskie do meczu Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie! 

Zagłębie – Podbeskidzie – Zapowiedź

Bardzo duży problem Podbeskidzia z remisowaniem meczów przyczynił się do nerwowej końcówki sezonu. Goście remisowali już trzynastokrotnie co jest najlepszym wynikiem w całej lidze. Strata do baraży wynosi dla Podbeskidzia trzy oczka więc mają spore szanse.

Piłkarze gospodarzy zgarnęli w ostatnich trzech meczach domowych siedem punktów. Dzięki temu z przewagę trzech oczek są nad strefą spadkową. Na trzy kolejki do końca Zagłębiu przyda się wygrana z zespołem, z którym nie wygrali już ponad rok czasu.

Tylko 9 puntów dzieli oba zespoły, a grają o zupełnie inne cele. Podbeskidzie przegrało w obecnej kampanii przegrało tylko 6 spotkań co jest drugim najlepszym wynikiem w lidze.

 
 

Zagłębie - Podbeskidzie - Typy bukmacherskie, kursy

3.40

REMIS

betfan

Dość częstym wydarzeniem są remisy Podbeskidzia, także w meczach wyjazdowych. Gdyby nie było ich aż 13 to prawdopodobnie goście mieliby już udział w barażach. Postawię na remis w tym meczu. Także Zagłębie mnie nie przekonuje, a remis dla nich i tak będzie w porządku.

Zagłębie - Podbeskidzie - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Poniedziałkowy mecz Zagłębie Sosnowiec kontra Podbeskidzie w ramach 31. kolejki 1 ligi odbędzie się 15. maja na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy