Pobierz aplikację betfan na telefon
Zagłębie – Piast: Typy, kursy, zapowiedź 12.02. Ekstraklasa
Piast Gliwice wciąż bez wygranej na wiosnę. W niedziele zagra w Lubienie z Zagłębiem o pierwsze 3 punkty w nowym roku. Co tu dużo mówić gospodarze wyglądali w meczu ze Śląskiem Wrocław całkiem przyzwoicie, dlatego ciekawe czy w meczu z Piastem podtrzymają dyspozycję. Oba zespoł przezimowały w dołach tabeli więc i Zagłębiu i również Piastowi zależy na tym, by szybko uciec z okolic strefy spadkowej.  Zapraszam na krótką zapowiedź i typy do meczu Korona Zagłębie – Piast. 

Zagłębie – Piast – zapowiedź meczu

Ten mecz to będzie starcie byłego trenera Piasta – Waldemara Fornalika, przeciwko swojemu byłemu klubowi czyli Piastowi Gliwice gdzie zastąpił go Aleksandar Vukovic. Bardzo interesująco z tego punktu widzenia zapowiada się ten mecz, bowiem Fornalik zna przecież swój były klub na wylot i na pewno naszykuje coś specjalnego w swojej taktyce  na ten mecz. Mecze Miedziowych z Piastem Gliwice w Lubienie to zazwyczaj niezwykle zacięte mecze. Ostatnie 5 meczów pokazuje, że aż cztery razy padał remis w Lubinie i tylko raz jedna z drużyn wygrała – był to Piast. Zagłębie przegrało na wiosnę z Legią oraz wygrało ze Śląskiem. Po dwóch meczach mają zatem 3 oczka, natomiast Piast zgromadził wiosną tylko jedno oczko.

Zagłębie - Piast - Typy

Typy Zagłębie - Piast

Zagłębie wiosną wygląda w mojej ocenie lepiej niż Piast. Do tego gra u siebie i na wiosnę jest zdolne do przełamywania złych pass. Tak było gdy wygrali we Wrocławiu przed 2 tygodniami. Zrobili to pierwszy raz od 2016 rok. Postawię w tym meczu na gospodarzy, którzy również na wygraną z Piastem u siebie wyczekują już bardzo długo.

2.42

ZAGŁĘBIE WYGRA

betfan
 

Zagłębie - Piast - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielny  mecz Ekstraklasy między Zagłębiem, a Piastem odbędzie się 12. lutego na Stadionie Zagłębia Lubin. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!