Pobierz aplikację betfan na telefon
Zagłębie Lubin – Radomiak Radom. Typy, kursy, zapowiedź 21.08. Ekstraklasa
W niedzielę odbędą się kolejne 2 spotkania 6. kolejki Ekstraklasy. W pierwszym z nich Zagłębie Lubin podejmować będzie Radomiak Radom. Oba zespoły grają w kratkę i mają na ten moment tą samą ilość punktów. Sprawdź zapowiedź na mecz i typy Zagłębie Lubin – Radomiak Radom.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Radomiak Radom (21.08, 15:00) – zapowiedź meczu

Oba zespoły po pięciu kolejkach mają na swoim koncie po 8 punktów. Oba także wygrały w poprzedniej kolejce. Zagłębie po remisie u siebie wygrało na wyjeździe z beniaminkiem, Miedzią Legnica 1:0. Radomiak Radom wygrał aż 4:1 i to z tegorocznym pucharowiczem, czyli Lechią Gdańsk. Bilans bramek Radomiaka wynosi 8-7, a Zagłębia 3-3, co pokazuje, że te zespoły prezentują odmienne style gry. Radomiak stara się grać ofensywniej, odsłaniając się przy tym, a Zagłębie stawia na defensywę kosztem ofensywy.

Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Radomiak Radom (21.08, 15:00) - typy i przewidywane składy

Typy Zagłębie Lubin - Radomiak Radom

W poprzednim sezonie, jeszcze w listopadzie Radomiak wygrał w Lubinie 2:0. Jednak już za kadencji Mariusza Lewandowskiego Radomiak przegrał u siebie z Miedziowymi aż 6:1.

1.76

OBIE STRZELĄ

betfan


 

Przewidywane składy

  • Zagłębie Lubin: Bieszczad, Kopacz, Ławniczak, Jach, Giorbelidze, Łakomy, Makowski, Chodyna, Starzyński, Djeng, Dolezal
  • Radomiak Radom: Majchrowicz, Grzybek, Rossi, Cichocki, Abramowicz, Cele, Nascimento, Alves, Leandro, Maurides, Feliks

Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Radomiak Radom (21.08, 15:00) - gdzie obejrzeć? Transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Ekstraklasy między Zagłębiem Lubin, a Radomiakiem Radom odbędzie się 21 sierpnia o 15:00 na Stadionie Zagłębia w Lubinie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!