Zagłębie Lubin – Legia Warszawa: Typy, kursy, zapowiedź 04.02. Ekstraklasa

Jan Paździerski

04 lutego 2023

Zagłebie Lubin - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin, mimo dobrego startu sezonu, nie może być zadowolone ze swojej pozycji w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Zajmują oni miejsce 15,tuż nad strefą spadkową. Miedziowi muszą zacząć punktować, jeżeli chcą uniknąć degradacji do 1 ligi. Wojskowi, pod wodzą trenera Kosty Runjaicia zaczęli regularnie zdobywać punkty. Zapraszam na krótką zapowiedź i typy do meczu Zagłębie Lubin – Legia Warszawa

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa – Zapowiedź meczu

Piłkarze Legii Warszawa od pewnego czasu pewnie punktują. Trener Kosta Runjaic wykonuje dobrą pracę, i ekipa Legii dobrze zainaugurowała rundę wiosenną. Pokonali oni przy Łazienkowskiej Koronę Kielce 3:2. Przez większość meczu Legia prowadziła 2:0 a w 50 minucie było już 3:0. Korona zdobyła bramki dopiero w końcówce tego meczu. Zagłębie również może pochwalić się udaną inauguracją. Pewnie rozbili na wyjeździe drużynę Śląska Wrocław 0:3.
Obie ekipy mają predyspozycje aby ten mecz wygrać, mimo że zajmują bardzo odległe od siebie miejsca w tabeli. Legia wykorzystując potknięcie Rakowa, zbliżyła się na 7 pkt do drużyny prowadzonej przez Marka Papszuna. Jeżeli Wojskowi chcą podjąć walkę o tytuł mistrzowski, nie mogą pozwolić sobie na jakiekolwiek straty punktów. Statystyki są na korzyść piłkarzy Legii, bowiem w 5 ostatnich spotkaniach między tymi drużynami zwyciężała Legia. Miedziowi po raz ostatni wygrali takie zestawienie w 2019r.

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa - Typy

Typy Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Zagłębie ma aktualnie serię 3 przegranych meczów. Zespół z Lubina pokazał jednak w ostatnim meczu, że potrafi strzelać gole. Myślę, że pomimo swojej pozycji w tabeli, Miedziowi przy własnej publiczności powinni strzelić bramkę. Zespół Legi wyjdzie nastawiony ofensywnie, co może przynieść okazję do kontrataku. Obstawiam, że obydwie drużyny strzelą bramkę.

1.70

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy między Zagłębiem Lubin, a Legią Warszawa odbędzie się 4. lutego na Stadionie Zagłębia Lubin. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy