Pobierz aplikację betfan na telefon
Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze: Typy, kursy, zapowiedź 14.04 | Ekstraklasa

Czas na 28. kolejkę polskiej Ekstraklasy, gdzie czeka nas sporo emocji, bowiem koniec sezonu coraz bliżej. Zagłębie Lubin, w jednym z dwóch meczów tego dnia, zmierzy się na swoim boisku ze Górnik Zabrze. Dla obu ekip będzie to tak zwany mecz o sześć punkty, ponieważ znajdują się kolejno na 15. i 16 lokacie, co grozi oczywiście spadkiem. Kto wypadnie lepiej w tej rywalizacji? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze.

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze: Zapowiedź meczu

Jeszcze nie tak dawno Zagłębie wygrało trzy mecze ligowe z rzędu i wtedy wydawało się, że zażegnali wszelkie problemy. Niestety po tym czasie przyszły cztery spotkania bez zwycięstwa, które ostatecznie okazały się powodem, dla którego zespół z Lubina znalazł się tuż nad strefą spadkową. Zaraz za nimi jest Górnik Zabrze, który ma zaledwie dwa punkty mniej i zwycięstwo w tym pojedynku dałaby im bezpieczną pozycję, przynajmniej do przyszłej kolejki.

 

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze: Typy

1.97

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Pierwszy mecz tych ekip, na początku sezonu, przyniósł sporo emocji i zwrotów akcji. Ostatecznie triumf odniosła wtedy drużyna Zagłębia Lubin - 3:2. Tym razem z racji wagi punktów, o które grają oba zespoły, myślę że nie będziemy mogli oglądać aż tylu trafień. Stawiam poniżej 2,5 gola.

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Piątkowy mecz 28. kolejki Ekstraklasy, pomiędzy Zagłębiem Lubin a Górnikiem Zabrze, odbędzie się 14 kwietnia o godzinie 20:30 na stadionie Zagłębia Lubin w Lubiniu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport 3. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!