Pobierz aplikację betfan na telefon
Zagłębie Lubin 2 – KKS Kalisz: typy, kursy, zapowiedź | 04.06 2. liga

W Ekstraklasie, jak i w 1. lidze polskiej sezon dobiegł już końca, ale to nie koniec emocji na naszych rodzimych boiskach. Zagłębie Lubin, w ramach finałowej kolejki 2. ligi, zmierzy się dziś na swoim stadionie z KKS Kaliszem. Jedno z najbardziej emocjonujących starć, ponieważ obie drużyny bardzo potrzebują tutaj kompletu punktów, a remis nie uszczęśliwi nikogo. Kto okaże się dziś lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Zagłębie Lubin 2 – KKS Kalisz.

Zagłębie Lubin 2 – KKS Kalisz: Zapowiedź meczu

Zagłębie Lubin jest w bardzo ciężkiej sytuacji, bowiem na kolejkę przed końcem sezonu, znajdują się w strefie spadkowej. Jedyną ich nadzieją jest potknięcie się Polkowic lub Stężycy. Przy tym jednak sami muszą zgarnąć komplet punktów. Nie będzie to jednak łatwe, bowiem grają z Kaliszem, który także potrzebuje punktów, aby utrzymać swoje miejsce w barażach o trzecią ligę. Ewentualna porażka, czy nawet remis, może pozwolić zająć ich miejsce Wiśle Puławy.

Zagłębie Lubin 2 - KKS Kalisz: Typy, kursy

Ten mecze zdecydowanie najbardziej przykuwa oczy fanów tej ligi. Kibice obu drużyn z pewnością będą wspierać swoich gracz, w walce o założone cele, ale większe wsparcie na pewno będą mieli gospodarze. Oni też bezwzględnie muszą zgarnąć dziś komplet i moim zdaniem nie przegrają dziś. Typuję wygraną lub remis Zagłębia.

1.76

ZAGLĘBIE WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Zagłębie Lubin 2 - KKS Kalisz: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Zagłębie Lubin 2 a KKS Kalisz, w ramach 33. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 4 czerwca 18:00 na stadionie w Lubiniu. Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!