Pobierz aplikację betfan na telefon
Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka: typy, kursy, zapowiedź (18.09)
Zagłębie Sosnowiec w poprzedniej kolejce przegrało na wyjeździe z Ruchem Chorzów. Zajmują miejsce w środku tabeli, ale zdecydowanie bliżej im do górnej części tabeli niż do strefy spadkowej, a to jest dla tego klubu bardzo ważne. Chojniczanka po dobrym okresie, ostatnio nieco spuściła z tonu. Nie wygrała żadnego z trzech ostatnich spotkań i wciąż musi oglądać się za plecy. Kto zgranie trzy punkty w tym pojedynku? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka Chojnice. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka Chojnice (18.09. godz. 15:00) – zapowiedź 

Zagłębie w poprzedniej kolejce przegrało na wyjeździe z Ruchem Chorzów 0:2, ale u siebie radzą sobie dobrze. W Sosnowcu wygrali z Resovią 2:1, Tychami 1:0  i Stalą Rzeszów również 1:0. Jedyną porażkę zanotowali z Chrobrym Głogów 1:2. Podopieczni Artura Skowronka punktują głównie na własnym obiekcie, więc mecz u siebie z beniaminkiem powinien być dla nich udanym.
Chojniczanka przegrała ostatnio u siebie z Podbeskidziem 2:3. Na wyjazdach ekipa z Chojnic jest jedną z najgorszych drużyn w lidze. Mają zaledwie dwa punkty po czterech rozegranych meczach. Przegrali ze Skrą Częstochowa 0:2 i z Puszczą Niepołomice 2:3. Zremisowali natomiast ostatnio z Ruchem Chorzów i Termaliką. Odpadli też z Pucharu Polski po wyjazdowej porażce z II-ligową Pogonią Siedlce.

Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka Chojnice (18.09. godz. 15:00) – typ 

1.84

WYGRANA ZAGŁĘBIA

betfan

Zagłębie Sosnowiec znakomicie radzi sobie na własnym obiekcie i to może być główna przewaga nad Chojniczanką. Goście natomiast nie wygrali żadnego spotkania poza Chojnicami, więc wydaje się, że podopieczni Artura Skowronka powinni wyjść zwycięsko i awansować do górnej części tabeli.

Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka Chojnice (18.09. godz. 15:00) – transmisja, gdzie oglądać? 

Mecz Zagłębia z Chojniczanką odbędzie się na Stadionie Ludowym w Sosnowcu. Początek starcia zaplanowano na godzinę 15. Transmisja na stronie i w aplikacji Polsat Box Go. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!