Young Boys – Slovan Bratysława, Specjalna oferta w BETFAN

W środę odbędą się ostatnie mecze 2. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Young Boys Berno zagra ze Slovanem Bratysławą, a BETFAN z tej okazji przygotował specjalną promocję.

Young Boys – Slovan Bratysława (28.07, 20:15) – MATCHDAY BOOST

W drugiej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów Young Boys Berno zagra ze Slovanem Bratysława, a BETFAN z tej okazji przygotował specjalną ofertę MATCHDAY BOOST, w której podwyższa kurs na zwycięstwo gospodarzy z 1.45 do aż 1.80! Stawiając dzisiaj w BETFAN na wygraną Szwajcarów można z pewnością wygrać zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka za jaką można zawrzeć taki zakład to 100 złotych.

Bezbramkowy remis w pierwszym meczu

W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami w Bratysławie padł bezbramkowy remis. Żaden z zespołów nie potrafił uzyskać wystarczającej przewagi, żeby zwyciężyć w pierwszym spotkaniu. Mecz był dość zamknięty i byliśmy świadkami tylko trzech strzałów celnych na bramkę – dwóch ze strony Young Boys Berno, które minimalnie przeważało w tym spotkaniu, ale nie było w stanie wypracować sobie takiej przewagi, żeby odnieść końcowy sukces.

Dlaczego warto skorzystać z oferty MATCHDAY BOOST?

Oferta MATCHDAY BOOST w BETFAN to codzienne podwyższanie kursów na dane zdarzenie w konkretnym meczu. Zdecydowanie warto moim zdaniem skorzystać z takiej promocji szczególnie dzisiaj, ponieważ to właśnie Young Boys Berno jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Szwajcarzy już w pierwszym meczu na Słowacji wyglądali o wiele lepiej od przeciwników. Mimo pewnych problemów kadrowych, bo ze składu gospodarzy wypadło czterech kontuzjowanych zawodników, Szwajcarzy powinni dominować i pewnie zwyciężyć w tym meczu. Jeżeli tak się stanie, to w BETFAN taka wygrana zostanie rozliczona po kursie 1.80, czyli zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów.

Cała oferta BETFAN na mecz Young Boys – Slovan Bratysława.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!