Pobierz aplikację betfan na telefon
Wybrzeże Kości Słoniowej – Komory. Typy, kursy, zapowiedź 24.03
W piątek czeka nas wiele spotkań eliminacji Pucharu Narodów Afryki. W jednym z nich, Wybrzeże Kości Słoniowej zagra z Komorami. Dla obu drużyn będzie to niezwykle ważne spotkanie, gdyż obie aspirują do awansu. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Wybrzeże Kości Słoniowej – Komory.

Wybrzeże Kości Słoniowej – Komory: zapowiedź meczu

Wybrzeże Kości Słoniowej w jednym z piątkowych meczów eliminacji Pucharu Narodów Afryki, zagra z Komorami. Drużyny rywalizują w grupie H, której liderem jest Zambia. WKS nie jest już tak silną reprezentacją jak za czasów między innymi Didiera Drogby. Nie udało jej się zakwalifikować na mundial. W eliminacjach PNA pokonał Zambię i zremisował z Lesotho. Komory plasują się na trzeciej pozycji, ale marzą o sprawieniu niespodzianki i awansie do turnieju. Co prawda przegrały z Zambią, ale były lepsze od Lesotho.

Wybrzeże Kości Słoniowej - Komory: typy i przewidywane składy

Typy Wybrzeże Kości Słoniowej - Komory

Na papierze zdecydowanie lepiej wygląda reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej. Iworyjczycy nie mają tak silnej kadry jak kilka lat temu, ale w porównaniu z Komorami są co najmniej o klasę wyżej. Stawiam na wygraną gospodarzy z handicapem.

1.73

WYGRANA WKSu

Z HANDICAPEM 0:1

betfan

Przewidywane składy

  • Wybrzeże Kości Słoniowej: A Sangare; Aurier, Kossounou, Bailly, Konan; I Sangare, Seri, Kessie; Diallo, Gradel, Haller
  • Komory: Ahamada; A Abdallah, M Abdallah, M'Dahoma, B Youssouf, M Youssouf; Bachirou, M'Changama, Bourhane; Selemani, Nabouhane

Wybrzeże Kości Słoniowej - Komory: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Wybrzeża Kości Słoniowej z Komorami, odbędzie się 24 marca o 17:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego spotkania.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!