Pobierz aplikację betfan na telefon
WTA Warszawa: Typy i zapowiedź turnieju, występ Świątek
Turniej WTA wraca do Warszawy. Za zwycięstwo na kortach warszawskiej Legii zawodniczka otrzyma 280 pkt do rankingu, czyli więcej niż wskazuje ranga turnieju – 250. Aż pięć Polek weźmie w nim udział., w tym nr. 1 – Iga Świątek. Również pięć Polek brało udział w dwustopniowych kwalifikacjach, lecz żadna z nich ich nie przeszła. Zapraszam do zapowiedzi i typów turnieju Poland Open WTA.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

WTA Warszawa 2022: Zapowiedź i typy

Kto wygra Poland Open 2022?

Potencjalna wygrana przy stawce 100 PLN.

betfan

 

Po 12 latach turniej w Warszawie znów zyskał rangę WTA 250. To zapewne między innymi zasługa świetnych wyników Igi Świątek w ostatnim czasie, która również pojawi się na kortach Legii w najbliższym tygodniu. Według bukmacherów Iga to zdecydowany faworyt do wygrania tej imprezy. Poza Igą w turnieju wystąpią jeszcze cztery Polki: Magdalena Fręch, Martyna Kubka, Maja Chwalińska i Weronika Fałkowska.

Niestety w pierwszej rundzie dojdzie już do bratobójczego pojedynku, bowiem Iga spotka się Magdaleną. Tak, więc w drugiej rundzie mogą znaleźc się jedynie cztery Polki, choć losowanie dla naszych pozostałych reprezentantek nie było zbyt przychylne. Poza Igą największe nadzieje pokłada się w Mai, która w pierwszej rundzie zmierzy się z kimś z kwalifikacji.

Poza Igą nie zobaczymy żadnej zawodniczki nawet z  top 20. Wskazuje to jednoznacznie, że trofeum za ten turniej powinien paść jej łupem. Jedynym większym zagrożeniem może być Francuska Garcia czy Chorwatka Martic, jednak to nadal zdecydowanie za mało by Iga w którymkolwiek meczu miała oddać chociażby seta.

WTA Warszawa 2022: Nagrody

Nagrody i punktacja do rankingu: 

1. runda: 2 725 dolarów / 1 pkt

2. runda: 3 800 dolarów / 30 pkt

1/4 finału: 6 200 dolarów / 60 pkt

1/2 finału: 11 000 dolarów / 110 pkt

Finał: 19 750 dolarów / 180 pkt

Zwycięstwo: 33 200 dolarów / 280 pkt

WTA Warszawa 2022: Transmisja

Mecze pierwszej rundy rozpoczną się w poniedziałek 25 lipca od godziny 11. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale TVP SPORT, a wybrane mecze na kanale TVP 2. Relacje z meczów dostępne będą też na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!