Pobierz aplikację betfan na telefon
Worskła Połtawa – AIK Sztokholm: typy, zapowiedź, MATCHDAY BOOST 21.07

W czwartek odbędą się kolejne mecze eliminacji Ligi Konferencji. Trwa druga runda kwalifikacji do tych niedawno powstałych rozgrywek. W jednym z meczów Worskła Połtawa podejmować będzie AIK Sztokholm. Czy goście zapewnią sobie zaliczkę przed rewanżem? BETFAN w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę to spotkanie.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

Liga Konferencji: Worskła Połtawa – AIK Sztokholm (21.07, 19:00) – MATCHDAY BOOST

Spośród dzisiejszych meczów, polski legalny bukmacher BETFAN przygotował ofertę specjalną na mecz Worskła Połtawa – AIK Sztokholm. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić wygraną gości. BETFAN podwyższył kurs na taki zakład na aż 2.00 (tradycyjna oferta 1.56). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 100 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO.

2.00

WYGRANA

AIK SZTOKHOLM

max 100zł

betfan

 

Liga Konferencji: Worskła Połtawa – AIK Sztokholm (21.07, 19:00) – zapowiedź meczu

Worskła Połtawa to zespół, który przed wybuchem wojny na Ukrainie znajdował się na piątym, czyli ostatnim miejscu premiującym europejskie puchary. Przygodę z Ligą Konferencji rozpoczyna od II rundy kwalifikacyjnej, tak samo zresztą jak AIK Sztokholm. Mecz ten będzie rozegrany w Sztoholmie na Tele2 Arenie, gdzie na co dzień mecze rozgrywają Djurgardens i Hammarby. W tym roku Worskła zagrała tylko 4 mecze sparingowe, z czego 1 jeszcze w lutym. W lipcu wygrała i przegrała z Radomiakiem oraz wygrała 7:0 z Legionovią Legionowo. AIK ostatni mecz w lidze wygrał 17 lipca u siebie z Kalmarem 1:0.

 

Liga Konferencji: Worskła Połtawa - AIK Sztokholm (21.07, 19:00) - transmisja tv, online, gdzie obejrzeć?

Czwartkowy mecz pomiędzy Worskłą Połtawą, a AIK-iem Sztokholm odbędzie się o godzinie 19:00 naTele2 Arena w Sztokholmie, ale formalnym gospodarzem jest Worskła. Mecz ten nie będzie transmitowany w polskiej telewizji.

Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!