Pobierz aplikację betfan na telefon
Worlds 2021: Trwają ćwierćfinały. Zapowiedź i typy cz.2

Worlds 2021, czyli Mistrzostwa Świata w League of Legends wkraczają w decydującą fazę. Czas na zapowiedź dwóch kolejnych ćwierćfinałów. Te mecze przyniosą pojedynek Azjatów z drużynami europejskimi oraz amerykańskimi. Jest duża szansa, że w półfinałach zagrają jedynie ekipy z Korei Południowej i Chin.  

WORLDS 2021: DWG KIA – MAD LIONS (24.10.2021, GODZ. 14:00)

Głównym faworytem tego meczu, jak i całych mistrzostw jest DWG. Mistrzowie Korei Południowej wygrali wszystkie sześć map w fazie grupowej mistrzostw, nie dając szans innym drużynom. Na ten moment (wliczając również mistrzostwa Korei) wygrali 12(!) spotkań z rzędu. Naprzeciw ekipy Showmakera stanie europejska formacja MAD Lions.

Lwy, po zaciętym boju w fazie grupowej i wyeliminowaniu w grach takich ekip jak LNG Esports czy Team Liquid, chcą pokazać, że Europa potrafi stawić czoła drużynom z Azji. Humanoid i spółka na pewno nie pozwolą na łatwe zwycięstwo ekipie DWG, co pokazali na tegorocznym Mid Season Invitational. Podczas popularnego MSI, DWG wygrało dwie gry na MAD w grupie, ale w fazie play-off Koreańczycy z trudem pokonali mistrzów Europy 3:2.

PROPONOWANE TYPY: POWYŻEJ 3.5 MAPY, KURS 1.79 w OFERCIE BETFAN LUB DOKŁADNY WYNIK 3:1 KURS 2,86

WORLDS 2021: GEN.G – CLOUD9 (25.10.2021, GODZ. 14:00)

Podczas tego meczu faworytem będzie ekipa z dalekiego wschodu. GEN.G po fazie grupowej, która była bardzo wyrównana (wszystkie ekipy miały wynik 3:3, co wydarzyło się po raz pierwszy w historii) ma apetyt na finał, lecz na przeszkodzie stanąć może amerykańska formacja C9. Ekipa Luki Perkovicia, gracza środkowej alei, zamierza skorzystać ze słabości GEN.G i zgarnąć zwycięstwo. Warto również wspomnieć, że C9 wyeliminowało pretendentów do tytułu w fazie grupowej – FPX. Obie ekipy mierzyły się ze sobą tylko dwa razy – podczas Worlds 2018, gdzie padł remis w grupie 1:1.

PROPONOWANE TYPY NA TO SPOTKANIE: WYGRANA GEN.G KURS 1.35, W OFERCIE BETFAN LUB POWYŻEJ 3.5 MAPY KURS 1.38

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!