Worlds 2021: Czas na półfinały! T1 – DWG, EDward – Gen.G

Worlds 2021 wkraczają dziś w fazę półfinałów. Obie drużyny mierzące się w pierwszym półfinale mają kapitalnych zawodników, którzy już to trofeum w swojej karierze podnosili. Drugi półfinał, który obędzie się jutro, będzie równie ciekawy. 

Terminarz meczów półfinałowych:

30.10.2021 T1 – DWG KIA godz. 14:00

31.10. 2021 EDward Gaming – Gen.G godz. 13:00

Worlds 2021: T1 – DWG KIA 

T1, wraz ze swoim super midlanderem Fakerem, który na obecnych mistrzostwach przeżywa swoją drugą młodość, może dziś zagrozić DAMWON w jednej lub dwóch mapach, ale nie powinno im wystarczyć do tego, żeby wyeliminować drużynę Showmakera, który rozdaje karty w tym roku. Jest to pojedynek dwóch najlepszych drużyn tego turnieju i śmiało można, określić to starcie mianem przedwczesnego finału. Oba zespoły podczas tych mistrzostw prezentowały najwyższy poziom, natomiast DWG nie przegrało nawet jednej mapy. Można spodziewać się długiego pojedynku, ale jednak na korzyść DAMWON.

Proponowany typ: wygrana DWG KIA kurs 1.40, w ofercie BETFAN

Worlds 2021: EDward Gaming – Gen.G

Niedzielny mecz dostarczy nam również wielu emocji. Zobaczymy bowiem tam Koreańskie GEN.G oraz EDward Gaming, które wyeliminowało w meczu na pełnym dystansie pretendentów do zdobycia Mistrzostwa, czyli ekipę Royal Never Give Up. EG grają dużo stabilniej niż swoi rywale, przegrali zaledwie dwie mapy w grupie i pokazali klasę w starciu ćwierćfinałowym. Możliwe, że mecz zakończy się już w czterech mapach, na korzyść Chińczyków. Gen.G nie ma zbyt wielu argumentów i wygrana mapy lub dwóch będzie dla nich już i tak sporym sukcesem.

Proponowany typ: wygrana EDward Gaming kurs 1.41, w ofercie BETFAN

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!