Pobierz aplikację betfan na telefon
Wolves – Gillingham: Typy, kursy, zapowiedź | 20.12 EFL CUP
Emocje po Mistrzostwach Świata powoli opadają. Czas na powrót do rozgrywek ligowych i pucharów. Wolves w ramach 1/8 finału EFL Cup, podejmie na swoim terenie czwartoligowe Gillingham. Faworytem zdecydowanie są gospodarze i to na nich spoczywa presja awansu. Rywal nie musi nic, ale czy pokażą się z jak najlepszej strony? Zapraszam na zapowiedź spotkania Wolves – Gillingham.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

EFL Cup: Wolves – Gillingham (20.12, 20:45) – zapowiedź meczu

Wolves spotka się z Gillingham po raz dwunasty, a co ciekawe ostatnią swoją potyczkę mieli w 2014, gdy razem grali jeszcze w League One. Na ten moment Wolverhampton rywalizuje w najwyższej klasie rozgrywkowej Anglii, czyli Premier League. Z kolei Gillingham zaliczył regres i na ten moment swoje mecze rozgrywają w League Two. Wilki jak najbardziej słusznie są stawiani w roli faworyta, chociażby ze względu na jakość zawodników jaką mają w swoim klubie. W teorii goście nie powinni mieć najmniejszych szans na awans.

EFL Cup: Wolves - Gillingham (20.12, 20:45) - typy

Typy Wolves - Gillingham

Wolverhampton spokojnie powinno przejąć kontrolę od początku spotkania, a co za tym idzie myślę, że szybko trafią do bramki rywala. Gillingham jednakże było w stanie zaskoczyć w poprzedniej rundzie z Brentford. Awansowali wtedy po kranych z Brentford, mając jeden strzał w meczu zakończony golem. Myślę, że tym razem Wolves nie zostawi złudzeń i zdobędzie bramki w obu połowach.

1.67

WOLVERHAMPTON

STRZELI W OBU POŁOWACH

betfan

EFL Cup: Wolves - Gillingham (20.12, 20:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz Wolves z Gillingham  w ramach 1/8 finału EFL Cup, odbędzie się 20 grudnia o 20:45 na Molineux Stadium w Wolverhampton. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!