Pobierz aplikację betfan na telefon
Wolfsburg – Hertha Berlin: typy, kursy, zapowiedź | 27.05 Bundesliga
Ostatnia kolejka Bundesligi zapowiada się wybitnie interesująco, głównie z racji takiej, że nie znamy jeszcze tegorocznego mistrza. Wolfsburg w jednym z aż dziewięciu spotkań tego dnia, podejmie na swoim terenie zespół Herthy Berlin. Goście to jedyny zespół, który przed ostatnią kolejką ma pewny spadek. Będzie to więc świetna okazja dla gości, by spróbować wywalczyć jeszcze europejskie puchary. Czy uda im się zgarnąć komplet? Zapraszam na zapowiedź meczu Wolfsburg – Hertha Berlin.

Wolfsburg – Hertha Berlin: zapowiedź meczu

Ostatni remis Herthy, czy nawet niedawna wygrana nie pozwoliła im zdobyć na tyle punktów, by utrzymać się na kolejny sezon. Obecnie tylko oni są pewni spadku do niższej ligi na kolejny sezon. Mimo wszystko wciąż mogą pożegnać się z Bundesligą w dobrym stylu, choć przed nimi rywal mający jeszcze cel do osiągnięcia. Wolfsburg ostatnią porażką wypadł z top 6 i teraz tracą punkt do Bayeru Leverkusen. Licząc więc na ich potknięcie, sami będą musieli w tym pojedynku powalczyć o komplet punktów.

Wolfsburg - Hertha Berlin: typy, kursy

Moim zdaniem Hertha nie pozostawi tego meczu bez swojego akcentu i dla kibiców, którzy za nimi przyjadą, będą chcieli pokazać się jak najlepiej. Wydaję mi się, że powinni tutaj poszukać swoich szans i przynajmniej raz znaleźć drogę do bramki. Typuję trafienie przyjezdnych.

1.54

HERTHA STRZELI GOLA

betfan

Wolfsburg - Hertha Berlin: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach finałowej 34. kolejki, pomiędzy Wolfsburgiem a Herthą Berlin, odbędzie się 27 maja o 15:30 na Volkswagen Arena w Wolfsburgu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!