Pobierz aplikację betfan na telefon
Galatasaray – Trabzonspor: Typy, kursy, zapowiedź | 05.02 Super Lig
W ten weekend rozgrywamy 23. kolejkę Tureckiej Super Ligi, a więc wchodzimy już w fazę decydującą tego sezonu. Galatasaray gości Trabzonspor na NEF Stadium w Stambule. Ekipa jest obecnie na szczycie ligi, pięć punktów przed drugim Fenerbahce. Czy zespół ze Stambułu utrzyma 5 punktową przewagę nad v-ce liderem? zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy. 

Galatasaray – Trabzonspor – zapowiedź meczu

Drużyna Okana Buruka jest w tym sezonie w niesamowitej formie, przegrała tylko dwa mecze we wszystkich rozgrywkach. W niedzielę będą chcieli przedłużyć tę passę, wygrywając z Trabzonsporem. Yusuf Demir będzie niedostępny dla Galatasaray z powodu kontuzji.
Trener Trabzonsporu nie będzie mógł skorzystać z Marka Hamsika. Zespół zajmuje obecnie 6. miejsce w lidze, dwa punkty za pierwszą trójką. Drużyna Abdullaha Avci'ego jest ostatnio w dobrej formie, wygrywając trzy z ostatnich pięciu spotkań we wszystkich rozgrywkach. W niedzielę będą mieli nadzieję na kontynuację tej formy poprzez zwycięstwo z Galatasaray.

Galatasaray - Trabzonspor - typ

Trudno, żeby Trabzonspor wyniósł coś z tego meczu, biorąc pod uwagę różnicę w formie i jakości obu drużyn w tym sezonie. Przewiduje, że Galatasaray wygra mecz w komfortowych warunkach.

1.68

WYGRANA

GALATASARAY

betfan

Galatasaray - Trabzonspor - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny  mecz Super Ligi w ramach 23. kolejki pomiędzy Galatasaray, a Trabzonsporem odbędzie się  5 lutego o 17:00 na Nef Stadium w Stambule. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna w żadnej z polskich stacji.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!