Pobierz aplikację betfan na telefon
Turcja- Włochy. Euro 2020 mecz otwarcia: typy, zapowiedź, transmisja

Euro 2020 rozpocznie się już w piątek 11 czerwca o godzinie 21:00 meczem Turcja- Włochy. Mecz o 20:20 poprzedzi ceremonia otwarcia. Jak typuje mecz otwarcia?

Turcja- Włochy. Euro 2020: Zapowiedź

Sędzią tego meczu otwarcia będzie Holender Danny Makkelie, który sędziował chociażby finał Ligi Europy sprzed roku. Gospodarzami tego meczu oficjalnie są Turcy, ale rozegrany on zostanie na Stadio Olimpico w Rzymie. Mecz otwarcia zapowiada się niezwykle interesująco. Włosi są uważani za murowanego faworyta do wygrania grupy A. W naszej symulacji euro 2020 doszli do ćwierćfinału. Reprezentacja pod wodzą Roberto Manciniego jest niepokonana od 10 września 2018 roku. Od tamtego meczu rozegrała 27 meczów bez porażki, z czego 22 wygrała. Turcja uważana za to jest za drużynę, która może zostań czarnym koniem tych mistrzostw. Eksperci uważają, że tak silnej reprezentacji Turcy już dawno nie mieli.

Turcja- Włochy. Euro 2020: typy

Przez wielu reprezentacja Turcji uważana jest za jedną z tych drużyn, które mogą niespodziewanie daleko zajść w tym turnieju. Niespodziewanie dlatego, że Turcja nigdy nie zachwycała na wielkich turniejach. Jednak Włochy 8 ostatnich spotkań wygrały i to wszystkie do zera. W dodatku Azzuri będą mogli liczyć na wsparcie swoich kibiców, grając na swoim stadionie narodowym. Przewiduję w tym meczu zwycięstwo reprezentacji Włoch 2:0.

Zwycięstwo Włochów w ofercie BETFAN- kurs 1.57
Zwycięstwo Włochów 2:0 w ofercie BETFAN- kurs 6.00

Polecam także skorzystanie z Bet buildera, w którym można połączyć kilka zakładów z jednego meczu na kuponie. Wystarczy zmienić zakładkę w odpowiednim meczu.

Turcja- Włochy. Euro 2020: transmisja, online, kiedy, o której?

Ceremonia otwarcia euro 2020 rozpocznie się około godziny 20:20. Sam mecz rozpocznie się o godzinie 21:00. Ceremonię oraz spotkanie pomiędzy Turcją a Włochami będzie można obejrzeć na TVP1 oraz TVP Sport. Mecz będzie można także zobaczyć w internecie na sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!