Pobierz aplikację betfan na telefon
Włochy – Ekwador: Typy, kursy, zakłady 24.03

W niedzielnym meczu towarzyskim reprezentacja Włoch zmierzy się z Ekwadorem. Dla Italii oczywiście będzie to bardzo dobre przygotowanie do Euro 2024. Z pewnością więc będą chcieli przetestować wiele schematów. Ekwador natomiast jest ekipą solidną, ale w tym spotkaniu może mieć ciężko. Czy Włosi pokażą siłę przed zbliżającą się wielką imprezą w Niemczech? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Włochy – Ekwador.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Włochy – Ekwador?
  2. Zapowiedź meczu Włochy – Ekwador
  3. Jakie są kursy na mecz Włochy – Ekwador?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Włochy – Ekwador?

Włochy – Ekwador typy bukmacherskie

1.60

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Reprezentacja Włoch z pewnością na Euro 2024 musi przygotować się bardzo dobrze, albowiem podczas tej wielkiej imprezy już od startu zmierzy się w grupie ze świetnymi ekipami. Nie będzie wielkiego marginesu na błędy, a jak pokazały eliminacje Włosi mieli spore kłopoty. Stąd też wybrali dość mocnego rywala na sparingowe starcie, w którym z pewnością będą chcieli się przetestować. Ekwador to bardzo solidna ekipa i z pewnością Włochom powinna sprawić sporo kłopotów. Nie spodziewam się mocno otwartego spotkania, choć to mecz towarzyski. Ekwador raczej gra bardziej defensywną piłkę, dlatego typuję poniżej 2.5 gola w meczu.

 

Włochy - Ekwador kursy bukmacherskie

  • Wygrana Włochy – 2.12
  • Remis – 3.15
  • Wygrana Ekwador – 3.40
  • Powyżej 2.5 goli – 2.19
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.96

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Włochy - Ekwador wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Włoch (kurs 2.12). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – reprezentacja Ekwadoru, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.40. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Włochy - Ekwador to może liczyć na kurs 3.15. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.19, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.60.

Włochy - Ekwador GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy reprezentacją Włoch, a Ekwadoru w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 24 marca o 21:00 na Red Bull Arena w Harrison. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Włochy - Ekwador przeprowadzi telewizja Polsat Sport Premium 1.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!