Włochy – Bośnia i Hercegowina: Typy, kursy, zakłady 09.06 | Mecze towarzyskie

Jan Paździerski

09 czerwca 2024

To już dosłownie ostatnie momenty, ostatnie sparingi, dla reprezentacji, które lada dzień rozpoczną tegoroczne EURO. Gruzja, jest jedną z tych ekip i w ostatnim starciu towarzyskim podejmie na wyjeździe Czarnogórę

Włochy, typy

Włochy rozegrały już 3 spotkania w tym roku, z których 2 wygrali i jeden zremisowali. Będzie to dla nich ostatni test przed wielką imprezą. Czy pokażą się z dobrej strony? Zapraszam na zapowiedź meczu Włochy Bośnia i Hercegowina.

Zapowiedź meczu Włochy – Bośnia i Hercegowina.

Czarnogóra bezskutecznie walczyła o miejsce na EURO i ostatecznie nie jedzie na tegoroczny turniej. Tak też dla nich ten mecz niewiele znaczy, choć trener może przetestować wielu nowych graczy. Piłkarze Hiszpanii są też znani z nie odpuszczania nawet takich sparingów, dlatego też będzie to znakomita sposobność do sprawdzenia zawodników i ustawień, przed zbliżającym się wielkimi krokami EURO.

Typy bukmacherskie na mecz Włochy – Bośnia i Hercegowina.

Betfan logo
POWYŻEJ 2.5 GOLA
Kurs 1.64
Zagraj już teraz

Choć w założeniu to zespół Włoch ma większy potencjał ofensywny, tak jednak w meczach sparingowych zdarza się otworzyć worek z bramkami nawet w starciu między mocno zróżnicowanymi zespołami. Tym bardziej tutaj liczę na energiczną grę i chęć pokazania się przede wszystkim przez młodych piłkarzy Hiszpanii, którzy walczą o miejsce w wyjściowym składzie na najbliższym Euro. To wszystko powinno przełożyć się na wiele akcji a kibice powinni być świadkami minimum 3 bramek.

Kursy bukmacherskie na mecz Włochy – Bośnia i Hercegowina.

  • Wygrana Włoch – 1.24
  • Remis – 5.80
  • Wygrana Bośni i Hercegowiny – 11.00
  • Powyżej 2.5 gola – 1.64
  • Obie strzelą – 2.33

Dużym faworytem tego pojedynku będzie zespół gospodarzy, czyli Wloch, których zwycięstwo szacowane jest kursem 1.24. W przypadku wygranej Bośni i Hercegowiny przelicznik jest nieco wyższy i wynosi w tym momencie 11.00. Podział punktów to szansa na mnożnik 5.80.

Gdzie obejrzeć mecz Włochy – Bośnia i Hercegowina? Transmisja.

Niedzielny mecz pomiędzy Włochami a Bośnią i Hercegowiną, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 9 czerwca o 20:45 na Stadio Carlo Castellani . Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy