Pobierz aplikację betfan na telefon
Wisła Kraków – Puszcza Niepołomice: Typy, kursy, zapowiedź | Baraże o Ekstraklasę

Ta para w sezonie zasadniczym strzeliła w meczach ze sobą aż 8 goli! W Krakowie w jednym z dwóch wtorkowych półfinałów zobaczymy czy Wisła Kraków wróci do Ekstraklasy po zaledwie roku przerwy. Czy są już gotowi w Krakowie na powrót do elity? Puszcza Niepołomice nigdy nie występowała na najwyższym poziomie rozgrywkowym w kraju. Dla nich to historyczne wyzwanie. Najważniejszy mecz sezonu dla obu drużyn. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Wisła Kraków – Puszcza Niepołomice.

Wisła Kraków – Puszcza Niepołomice: zapowiedź meczu

Puszcza Niepołomice od początku sezonu wygrywała swoje mecze. Byli w czubie tabeli przez cały sezon i ich obecność w barażach nie może być nieoczywista, lecz zasłużona. Historyczny awans do Ekstraklasy to cel numer jeden Wisły Kraków i on wciąż jest możliwy. Gospodarze półfinału baraży fantastyczną wiosną, odkupili częste błędy popełniane jesienią. Wisła Kraków wiosną wygrała wszystkie mecze przy Reymonta, aż w końcu przyszła porażka z Zagłębiem Sosnowiec. Nieoczekiwana porażka z Zagłębiem był ciosem dla Wisły. Puszcza jako jedna z niewielu drużyn z I. ligi ma dobry bilans meczów bezpośrednich. Grali ze sobą trzykrotnie i dwa razy lepsza była Puszcza, Wisła nigdy nie wygrała z Puszczą. W pierwszym meczu oraz w rewanżu w Niepołomicach lepsi byli zawodnicy Puszczy. Być może leży im ten zespół, choć trzeba pamiętać, że Puszcza  ze swoich 10 ostatnich meczów wyjazdowych wygrała tylko 2 razy. Poza Niepołomicami zdobyli w całym sezonie 23 z 51 możliwych punktów. Za dobrą grę krakowian odpowiada hiszpański zaciąg, na którego czele stoi Fernandez. Hiszpan strzelił już w Krakowie 20 bramek i zanotował 7 asyst. 

 
 

Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice: typy

W grze bardzo duże pieniądze oraz prestiż grania z najlepszymi w Polsce na najlepszych stadionach. Wisła będzie mieć za sobą cały stadion oraz wyborną formę, bo przy Reymonta strzelają średnio dwie bramki na mecz. Puszcza nigdy nie przegrała z Wisłą, co dodaje smaku temu spotkaniu. Puszcza strzeliła 12 goli mniej od Wisły Kraków oraz zdobyła dwa oczka mniej. Jednak to Puszcza Niepołomice dwa razy wygrała z Wisłą i mogą zrobić to po raz trzeci. Będzie więc presja na gospodarzach, a to w tym sezonie plątało im często nogi. Stawiam na gola z obu stron i sporo emocji.

1.89

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz w ramach półfinału baraży o Ekstraklasę, odbędzie się 6 czerwca na Stadionie Miejskim w Krakowie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem..

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
 
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!