Pobierz aplikację betfan na telefon
Wisła Puławy – Lech Poznań 2: typy, kursy, zapowiedź 04.06 | II Liga

Do Puław przyjadą w niedziele rezerwy Lecha Poznań i to w tym meczu rozstrzygnie się czy Duma Powiśla załapie się do baraży o 1. ligę. Wiśle Puławy ten awans jest bardzo potrzebny, znów mogą zagościć na zapleczu Ekstraklasy, z którego spadli w sezonie 2016/2017. Ostatnie mecze Wisły mocno im ten cel oddaliły, ale przed ostatnią serią gier brakuje im dosłownie punktu, by zagrać w barażach. Rezerwy Lecha już raz wygrały swój mecz z Wisłą w Puławach w 2021 roku i był to jedyny mecz jaki ze sobą rozegrały te dwa zespoły na obiektach Wisły. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Wisła Puławy – Lech Poznań 2.

Wisła Puławy – Lech Poznań 2: zapowiedź meczu

Rezerwy Lecha zajmą miejsce w środku ligowej tabeli co jest na pewno przyzwoitym wynikiem. Wisła Puławy zajmie miejsce, które da im lub nie da im awansu do baraży o 1. Ligę. Tak się złożyło, że przed ostatnią kolejką 2. ligi, pewność uczestnictwa w barażach jest tylko pozorna. Nawet Znicz Pruszków i Stomil Olsztyn muszą mieć się na baczności, choć mają 3 oczka więcej od Wisły na kolejkę przed końcem sezonu zasadniczego. Porażka Wisły właśnie ze wspomnianym Zniczem tydzień temu, mocno skomplikowała im drogę do uczestnictwa w barażach. Są na miejscu siódmym i zarazem ostatnim miejscem, które walczy o wskoczenie do TOP6 ligi, która zagra w barażach oraz dwie pierwsze ten awans zapewniły sobie bezpośrednio. Jesienny mecz w Poznaniu zakończył się remisem, a oba zespoły strzeliły po bramce. 

 
 

Wisła Puławy - Lech Poznań 2: typy

Oba zespoły mają kadry zbudowane z doświadczonych i młodych zawodników. W Wiśle Paluchowski, który ładnych parę lat temu strzelał w Ekstraklasie. Natomiast w rezerwach Lecha Poznań spotkać możemy bardzo często zawodników z pierwszej drużyny, którzy łapią potrzebne im minuty do rytmu meczowego. Dlatego spodziewam się bramek, ponadto Wisła gra o 1. ligę, z której zleciała ze sporym hukiem w 2017 roku.

1.52

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

 

Wisła Puławy - Lech Poznań 2: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Wisła Puławy kontra Lech Poznań 2, odbędzie się 4 czerwca na Stadionie Miejskim w Puławach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem..

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!