Widzew Łódź – Korona Kielce: Typy, kursy, zapowiedź 27.05 Ekstraklasa

Bartłomiej Cichecki

26 maja 2023

Warta Widzew

Walka o utrzymanie rozgrywać będzie się na kilku stadionach podczas ostatniej kolejki Ekstraklasy. Jedną z takich aren będzie stadion w Łodzi gdzie Korona Kielce zmierzy się z beniaminkiem Widzewem Łódź. Emocje w tym meczu są gwarantowane, choćby przez pryzmat tego co działo się w ich pierwszym meczu w Kielcach.  Zapraszam zapowiedź i typy do meczu Widzew – Korona. 

Widzew Łódź – Korona Kielce – zapowiedź meczu

Gospodarze są zdecydowanie pod formą na wiosnę co widać po samych wynikach. Jesienią zajęli wysokie 5. miejsce i mówiło się po cichu nawet o walce o europejskie puchary. Teraz sytuacja zmieniła się diametralnie i w Łodzi z utęsknieniem wyczekują wygranej, bo od kwietnia Widzewiacy wygrali tylko jedno spotkanie z Miedzią Legnica. Na własnym stadionie są bez wygranej od meczu ze Śląskiem Wrocław rozgrywanym jeszcze w lutym. Korona świetnie wystartowała wiosną, ale ostatnie mecze to porażki. Dobrym startem rundy wiosennej goście bardzo sobie pomogli i wypracowali sporo punktów. Dlatego w nagrodę mecz o utrzymanie rozegrają w ostatniej kolejce, a mogli przecież spaść kilka kolejek temu, gdyby nie dobre wyniki wiosną na własnym obiekcie. Słaba forma Widzewa to też efekt tego, że nie grają już o nic więc motywacja znacznie spadła. 

 
 

Widzew Łódź - Korona Kielce - Typy

Postawię na pozostanie Korony w Ekstraklasie, gdyż oni na to po prostu zasłużyli. Po rundzie jesiennej byli w strefie spadkowej z marnymi nadziejami na lepsze jutro. Ale seria wygranych na własnym stadionie oraz kilka remisów pomogły im wygrzebać się z dna tabeli. Ostatnie mecze przegrane z Lechem Poznań jednak im po prostu zaczyna brakować sił na granie jak równy z równym z tak silnym zespołem. Jednak z Widzewem czyli drużyną na ich poziomie wierzę, że są w stanie to spokojnie zrobić czyli wygrać.

2.68

KORONA WYGRA

betfan


Widzew Łódź - Korona Kielce
- gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy Widzew Łódź kontra Korona Kielce odbędzie się 27. maja na Stadionie Miejskim w Łodzi. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 
 
 
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy