Pobierz aplikację betfan na telefon
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław: Typy, kursy, zapowiedź 27.05. Ekstraklasa

Czas na ostatnią kolejkę Ekstraklasy, a zatem ostatnia okazja przed przerwą na to, by zobaczyć naszych ligowców w akcji. Legia Warszawa ma za sobą udany sezon, ponieważ przed sezonem Puchar Polski oraz wicemistrzostwo na pewno wzięliby w ciemno. Ten mecz to także bliskie spotkanie byłego już trenera warszawskiej Legii – Jacka Magiery ze swoim dawnym klubem. Śląsk musi oglądać się za siebie na to co wydarzy się w Krakowie oraz postarać się nie przegrać w Warszawie. Czy to w ogóle możliwe? Zapraszam zapowiedź i typy do meczu Legia Warszawa – Śląsk Wrocław. 

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław – zapowiedź meczu

Goście na ten moment są tuż nad kreską. Strefa spadkowa jest uzupełniona już w 66.6% i do kompletu brakuje już tylko jednej drużyny, która będzie grać w przyszłym sezonie ligę niżej. Legioniści na pewno chcą zmazać plamę za nieudane spotkanie z Lechią Gdańsk. Co ciekawe, Legia w ostatnich 5 meczach w Ekstraklasie zdobyła mniej punktów niż ich rywal. Śląsk zgromadził 7 oczek, a Legia jedno mniej. Jednak na stadionie w Warszawie ciężko będzie powstrzymać Legię nawet heroicznie walczącemu klubowi z Wrocławia. Przecież Legia to jedyny zespół, który w tym sezonie nie przegrał u siebie przy Łazienkowskiej ani jednego meczu. Naprawdę godna statystyka. Goście z kolei jeśli spadną to przez katastrofalne mecze w delegacjach – nie wygrali od meczu z Pogonią Szczecin, który miał miejsce jeszcze w lutym. Wygrali w najmniej spodziewanym momencie, czyżby było tak i w sobotę? Dla Jacka Magiery oraz jego piłkarzy pocieszające jest to, że do utrzymania wystarczyć im może remis. 

 

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław - Typy

Uważam, że Jacek Magiera dowie się w sobotę co to znaczy trenować klub na boiskach pierwszoligowych. Nie wierze w układanie się piłkarzy Legii z byłym trenerem. Legia ma za sobą wspaniały sezon i wypada podziękować kibicom za to, że byli z nimi przez cały sezon. Tym bardziej po tak koszmarnym meczu jak ten w Gdańsku.

1.70

LEGIA WYGRA

betfan

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy Legia Warszawa kontra Śląsk Wrocław odbędzie się 27. maja na Stadionie Miejskim w Warszawie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!