Cracovia – Wisła Płock: Typy, kursy, zapowiedź 27.05. Ekstraklasa

Bartłomiej Cichecki

26 maja 2023

Cracovia - Wisła Płock: Typy, kursy, zapowiedź 27.05. Ekstraklasa

Emocje w Krakowie będą niesamowite w sobotę, bowiem będzie tu toczyć się walka o utrzymanie się w Ekstraklasie. Wisła Płock robiła wszystko co mogła w tym sezonie, by spaść z ligi i jest już naprawdę blisko tego celu. Na pewno nie do śmiechu jest jej kibicom. Przecież spotkanie z Rakowem wydawało się być już wygranym, ale jak zawsze wiosną w zespole Nafciarzy, coś musiało się popsuć… Kto spadnie w tym sezonie jako ostatni? Czy Wisła Płock wyjedzie z Krakowa szczęśliwa czy też czeka ją degradacja? Zapraszam zapowiedź i typy do meczu  Cracovia – Wisła Płock. 

Cracovia – Wisła Płock – zapowiedź meczu

W ostatniej kolejce naprawdę gorąco będzie w Płocku, we Wrocławiu oraz w Kielcach. To kto spadnie z ligi jako trzeci zespół zadecyduje układ wyników ostatniej kolejki, ale największe szanse na to ma chyba Śląsk Wrocław. Wisła Płock zagra na stadionie, na którym nie wygrała od 2017 roku i w zasadzie było to jej jedynie zwycięstwo na tym obiekcie. Cracovia nie gra o nic i trudno przewidywać jak do tego meczu podejdą gospodarze, którzy na własnym obiekcie wygrali 7 z 16 meczów. Gospodarze wiosną pierwszą porażkę na własnym stadionie ponieśli dopiero w poprzednim meczu u siebie w rywalizacji z Zagłębiem Lubin, które walczyło jeszcze wtedy o utrzymanie się. Cracovia ponownie zagra z zespołem, który gra do końca o utrzymanie. Zwycięstwo gości w Krakowie może wydawać się abstrakcją, zważywszy na fakt, że w tym roku przegrali oni wszystkie mecze w delegacji, a było ich 7. Siedem wyjazdowych porażek. Czyżby na koniec Wisła Płock miała wygrać i dzięki temu utrzymać się w Ekstraklasie? 

 
 

Cracovia - Wisła Płock - Typy

Uważam, że poziom koncentracji na stylu wykonywanych zagrań wśród piłkarzy Rakowa drastycznie spadł, gdy już oficjalnie mogli się cieszyć z tytułu. Postawię, że obie strzelą gola. Wisła gra o życie z będącym na wakacjach Rakowem. Poza tym Raków klasą samą w sobie zapewne coś strzeli i tak przeciwko tak słabemu zespołowi Marka Saganowskiego.

1.69

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

Cracovia - Wisła Płock - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy Cracovia kontra Wisła Płock odbędzie się 27. maja na Stadionie Miejskim w Krakowie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 
 
 
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy