Pobierz aplikację betfan na telefon
Wisła Kraków zakontraktowała Savicia

Wisła Kraków nie próżnuje na rynku transferowym. Stefan Savić pozostający od początku sierpnia bez klubu, został zawodnikiem Wisły Kraków. Do niedawna reprezentował on jeszcze barwy słoweńskiej Olimpiji Ljubjana.

WISŁA KRAKÓW SIĘ WZMACNIA

Wisła Kraków może być zadowolona z tego transferu. Aktualnie ten klub boryka się z problemami finansowymi, a fakt, że przeszedł za darmo zdecydowanie pomaga. 26-letni pomocnik grał już w najwyższych szczeblach Austrii, Holandii czy Słowenii. Dodatkowo Biała Gwiazda nie będzie musiała płacić kwoty odstępnego, gdyż z początkiem sierpnia Savić był zawodnikiem bez klubu, po wygaśnięciu jego umowy z Olimpiją.

Piłkarzem były zainteresowane bogate kluby z Bliskiego Wschodu, jednakże Wisła Kraków przekonała ambitnego Słoweńca do gry na stadionie im. Henryka Reymana. Podobnie było z Fatosem Beqirajem.

SAVIĆ TO POWAŻNE WZMOCNIENIE

Był to jeden z ważnych elementów zespołu wicemistrza Słowenii. Na 36 meczów ligowych, Stefan Savić rozegrał 35 z nich. Strzelił sześc goli, a przy ośmiu z nich asystował. Podczas pobytu w tym klubie był dwukrotnie triumfatorem Pucharu Słowenii, raz też wygrał ligę słoweńską.

Wiśle przyda się jego drybling, szybkość, zwinność oraz spryt. Jest prawdopodobne, że będzie dobrym motorem napędzającym akcje drużyny z Krakowa. Biała Gwiazda nie zamierza zbyt długo przebywać w strefie zagrożenia spadkiem i ten transfer pokazuje, że klub chce osiągnąć coś znacznie więcej aniżeli w ostatnim sezonie Ekstraklasy.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!