Pobierz aplikację betfan na telefon
Wisła Kraków – Ruch Chorzów: typy, kursy, zapowiedź (16.09)
Wisła Kraków jest w dużym kryzysie, a dodatkowo przyjdzie jej się zmierzyć z liderem 1. ligi. Będzie to kluczowe starcie dla Jerzego Brzęczka, bo ewentualna porażka może jeszcze bardziej zirytować kibiców, którzy już domagają się jego zwolnienia. Ruch jest w bardzo dobrej formie. Wygrali trzy ligowe mecze z rzędu i ich nastroje są zgoła odmienne niż w Krakowie. Czy Wisła przełamie serię trzech ligowych porażek z rzędu? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Wisła Kraków – Ruch Chorzów.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Wisła Kraków – Ruch Chorzów (16.09. godz. 20:30) – zapowiedź

Wisła w ostatnich tygodniach prezentuje się bardzo słabo i posada trenera Jerzego Brzęczka wisi na włosku. Biała Gwiazda przegrała trzy mecze z rzędu i prezentowała się w nich, lekko mówiąc, przeciętnie. Sposób na Wisłę znalazł Choroby Głogów (1:2), Puszcza Niepołomice (2:3) i Stal Rzeszów (1:2). Co ciekawe w każdym z tych trzech meczów Wisła prowadziła, a mimo to kończyła te pojedynki bez punktów. Jeśli nie będzie zwycięstwa w najbliższym starciu, to Biała Gwiazda wypadnie z miejsc, dających grę w barażach.
Ruch notuje serię trzech zwycięstw z rzędu i zajmuje pozycję lidera w 1. lidze. Mierzyli się ostatnio z trudnymi rywalami, a mimo to potrafili ich rozpracować. Wygrali 2:1 z Termaliką, 1:0 z Podbeskidziem i 2:0 z Zagłębiem Sosnowiec. Forma Niebieskich na pewno raduje kibiców, którzy licznie stawią się na Stadionie Miejski w Krakowie.

Wisła Kraków – Ruch Chorzów (16.09. godz. 20:30) – typ

1.96

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Do składu Wisły wraca kluczowy zawodnik, czyli Luis Fernandez. Bez niego Wisła przegrała trzy ligowe starcia, a Hiszpan jest ważną postacią tej ekipy. Ciekawie zapowiada się jego współpraca z Angelem Rodado. Oba zespoły mają czym straszyć w ofensywnie, więc spodziewam się otwartego meczu i bramek z obu stron.

Wisła Kraków – Ruch Chorzów (16.09. godz. 20:30) – transmisja

Mecz Wisły z Ruchem odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie. Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na kanale Polsat Sport News. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!