Pobierz aplikację betfan na telefon
Wisła Kraków – Resovia Rzeszów: typy, kursy, zapowiedź 10.02 | I Liga

Wisła Kraków kontra Resovia Rzeszów. Takim meczem rozpoczną się zmagania Wisły Kraków podczas rundy wiosennej 1. ligi. Gospodarze nie mogą sobie pozwolić na kolejną już stratę punktów. Resovia w przeciwieństwie do Wisły, rozegrała zdecydowanie mniej meczów kontrolnych więc jej forma jest większą niewiadomą niż forma krakowskiej Wisły. Jesienią górą byli wiślacy, a jak będzie teraz? Zapraszam na zapowiedz meczu Wisła Kraków – Resovia Rzeszów! 

Wisła Kraków – Resovia Rzeszów – Zapowiedź

Do Krakowa przyjedzie zespół, który zdobył 17 punktów po meczach jesiennych więc niewiele mniej od Wisły, która tych punktów ma 24. W Krakowie przebąkują ciągle o Ekstraklasie, a 1. Liga ma być dla nich tylko roczną „karą” za złe zarządzanie klubem w przeszłości. 

Ciekawe aspiracje ma też drużyna gości, która nie chce spaść z ligi i drugi raz w tym sezonie przegrać mecze ligowy z Wisłą Kraków. Jesienią przegrali siebie z Wisłą (0:2). 

Wisła Kraków poczyniła kilka transferów na rynku transferowym, ale największym wzmocnieniem może okazać się Alan Uryga, który wraca po ciężkiej kontuzji.

Jesienią wynik meczu otworzył Michał Żyro, a dzieła zniszczenia dokończył Igor Łasicki.

 

Wisła Kraków - Resovia Rzeszów - Typy bukmacherskie, kursy

1.75

WISŁA WYGRA

betfan

Wisła Kraków powinna wygrać ten mecz domowy i od wygranej rozpocząć rundę wiosenną. Podczas przygotować klub z Krakowa wyglądał naprawdę solidnie i teraz jeszcze wraca kilku zawodników po długich kontuzjach. Jesienią Wisła wygrała (2:0).

Wisła Kraków - Resovia Rzeszów - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Piątkowy mecz pomiędzy Wisła Kraków, a Resovia w ramach 19. kolejki 1 ligi odbędzie się 10. lutego na Stadionie Miejskim w Krakowie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport News z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!