Pobierz aplikację betfan na telefon
Wisła Kraków – Puszcza Niepołomice. Typy, kursy, zapowiedź 19.10
W środę w ramach Pucharu Polski, Wisła Kraków zagra z Puszczą Niepołomice. Obie drużyny grają w 1. lidze. Goście są liderami na zapleczu Ekstraklasy, a Biała Gwiazda zajmuje dopiero 11. miejsce. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Wisła Kraków – Puszcza Niepołomice.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Puchar Polski: Wisła Kraków – Puszcza Niepołomice (19.10, 19:15) – zapowiedź meczu

W środę czeka nas mecz Wisły Kraków z Puszczą Niepołomice. Biała Gwiazda jest w rozsypce, po spadku do 1. ligi, wszyscy spodziewali się szybkiego awansu. Wisła zajmuje jednak dopiero 11. miejsce i nie wygrała od siedmiu kolejek. Niedawno zremisowała z Termalicą i ŁKSem Łódź. Puszcze Niepołomice jest liderem zaplecza Ekstraklasy. Niedawno ograła Arkę Gdynia i Odrę Opole, a także zremisowała z GKSem Katowice.

Puchar Polski: Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice (19.10, 19:15) - typy

Typy Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice

Wydaje się, że tylko dobra gra w Pucharze Polski może uratować sezon Wisły Kraków. Biała Gwiazda jest w rozsypce. Do tego grała już w tym sezonie z Puszczą Niepołomice i przegrała 2:3. Bezpośrednie mecze między tymi drużynami obfitowały w gole, dlatego stawiam na powyżej 2,5 bramki.

1.88

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Puchar Polski: Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice (19.10, 19:15) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Wisły Kraków z Puszczą Niepołomice, odbędzie się 19 października o 19:15. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym polskim kanale.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!