Wisła Kraków – KF Llapi: Typy, kursy, zakłady 11.07 | el. LE

Adrian Krawczyk

10 lipca 2024

W czwartek swoją przygodę z europejskimi pucharami rozpocznie Wisła Kraków. Ich rywalem będzie drużyna z Kosowa FK Llapi. Wisła pierwsze spotkanie zagra na swoim obiekcie i niewątpliwie będzie mieć zdecydowanie większe szanse, aby wygrać ten mecz.

Wisła Kraków, typy

Warto jednak pod uwagę wziąć fakt, że Wisła występuje w pierwszej lidze i niestety nie jest to tak klasowy zespół jak choćby jeszcze kilka sezonów temu. Mimo wszystko to spotkanie powinni wygrać, aby wypracować sobie zaliczkę przed rewanżem. Czy uda im się tego dokonać? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Wisła Kraków – KF Llapi.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w BETFAN to możesz zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i odebrać dodatkowe 250 zł na start na grę u tego bukmachera! Wystarczy, że Wisła Kraków wygra z KF Llapi! Sprawdź szczegóły, klikając w baner.

Promocja - 250 zł za wygraną Wisły Kraków

Wisła Kraków – KF Llapi typy bukmacherskie

Betfan logo
Wygrana Wisły Kraków
Kurs 2.00
Zagraj już teraz

Wisła Kraków do europejskich pucharów dostała się dzięki wygraniu finału Pucharu Polski. Był to bardzo dobry moment dla klubu, aby się odbudować, jednak nie wykorzystali oni swojej szansy i na kolejny sezon pozostaną w 1. Lidze. Mimo tego zagrają w europejskich pucharach, a konkretniej w eliminacjach do Ligi Europy. Na pierwszy rzut zadanie wydaje się dość proste, albowiem rywalem będzie zespół z Kosowa, który nie ma na swoim koncie wielkich sukcesów. Llapi to wicemistrz Kosowa, który nie ma sukcesów w europejskich rozgrywkach. Wisła przede wszystkim u siebie musi wywalczyć solidną zaliczkę przed wyjazdem do Kosowa. Tam może być znacznie ciężej. Biała Gwiazda nieco się wzmocniła, dlatego musi ograć taki klub jak Llapi. Stawiam na wygraną Wisły Kraków po kursie 2.00.

Wisła Kraków – KF Llapi kursy bukmacherskie

  • Wygrana Wisła Kraków – 2.00
  • Remis – 3.60
  • Wygrana Llapi – 3.60
  • Powyżej 2.5 goli – 1.93
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.80

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Wisła Kraków – KF Llapi wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Wisły Kraków (kurs 2.00). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – KF Llapi, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.60. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Wisła Kraków – KF Llapi to może liczyć na kurs 3.60. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.93, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.83.

Wisła Kraków – KF Llapi procentowe szanse na wygraną

Według kursów wystawionych przez bukmacherów, to Wisła Kraków ma większe szanse na wygraną. Procentowe szanse na ich zwycięstwo wynoszą około 50%. Słabiej w tej statystyce wygląda Llapi, które ma około 28% szans na wygraną. Szansa na remis to również około 28%.

Wisła Kraków – KF Llapi gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Wisłą Kraków, a KF Llapi w ramach 1. rundy kwalifikacji Ligi Europy, odbędzie się 11. lipca o 20:30 na Stadionie Miejskim imienia Henryka Reymana w Krakowie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Wisła Kraków – KF Llapi przeprowadzi Polsat Sport 1 oraz Polsat Sport Premium 1.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy