Pobierz aplikację betfan na telefon
Wielki Quiz o KSW 68. 20 pytań o zawodników i federację

Już w sobotę 19 marca odbędzie się KSW 68. W walce wieczoru dojdzie do rywalizacji o pas wagi piórkowej. Do obrony tytułu stanie Salahdine Parnasse, a jego rywalem będzie Daniel Rutkowski. Na wydarzeniu dojdzie również do starcia Michała Pietrzaka z Tomaszem Romanowskim. Do klatki wejdą m.in. jeszcze Patryk Kaczmarczyk czy Damian Janikowski. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was quiz sprawdzający wiedzę o zawodnikach MMA gali KSW 68. Za jego perfekcyjne rozwiązanie można otrzymać nagrodę. Pamiętaj, że w quizie o nagrody może wziąć udział tylko raz.

KSW 68: karta walk

Na karcie KSW 68 znajduje się dziewięć pojedynków. Walką wieczoru jest pojedynek mistrzowski w wadze piórkowej między obecnym czempionem Salahdinem Parnasse’m, a Danielem Rutkowskim. Interesująco zapowiada się również starcie Michała Pietrzaka z Tomaszem Romanowskim, a także występy Damiana Janikowskiego, Michałą Kity, Patryka Kaczmarczyka czy Alberta Odzimkowskiego. Oto pełna karta walk KSW 68:

  • Walka wieczoru o pas wagi piórkowej KSW (65,8 kg): Salahdine Parnasse – Daniel Rutkowski
  • Walka w limicie umownym do 80 kg: Michał Pietrzak – Tomasz Romanowski
  • Walka w kategorii średniej KSW (83,9 kg): Damian Janikowski – Tomasz Jakubiec
  • Walka w kategorii ciężkiej KSW (120,2 kg): Michał Kita – Ricardo Prasel
  • Walka w kategorii piórkowej KSW (65,8 kg): Patryk Kaczmarczyk – Michał Domin
  • Walka w kategorii średniej KSW (83,9 kg): Albert Odzimkowski – Tommy Quinn
  • Walka w kategorii półciężkiej KSW (93 kg): Rafał Kijańczuk – Yann Kouadja
  • Walka w kategorii piórkowej KSW (65,8 kg): Piotr Kacprzak – Jose Santiago Jr.
  • Walka w kategorii półciężkiej KSW (93 kg): Marcin Trzciński – Adam Tomasik

KSW 68: quiz wiedzy o gali

Z okazji tak unikatowej karty walk, obfitującej w wiele atrakcyjnych pojedynków i świetnych nazwisk, przygotowaliśmy dla was specjalny quiz wiedzy o MMA, zawodnikach występujących na gali i samym KSW 68. Będą pytania trudniejsze i łatwiejsze, ale wynik 17/20 to rezultat satysfakcjonujący. Sprawdź swoją wiedzę nt. MMA. Jednak jeśli zrobisz to perfekcyjnie, czeka cię nagroda. Pamiętaj, że w grze o nagrody w quizie możesz wziąć udział tylko raz.

0%
27
Created on By Wielki Quiz o KSW 68. 20 pytań o zawodników i federacjęSzymon Piórek
KSW 68

Wielki Quiz o KSW 68. 20 pytań wiedzy o zawodników i federację

Już w sobotę 19 marca odbędzie się KSW 68. W walce wieczoru dojdzie do rywalizacji o pas wagi piórkowej. Do obrony tytułu stanie Salahdine Parnasse, a jego rywalem będzie Daniel Rutkowski. Na wydarzeniu dojdzie również do starcia Michała Pietrzaka z Tomaszem Romanowskim. Do klatki wejdą m.in. jeszcze Patryk Kaczmarczyk czy Damian Janikowski. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was quiz sprawdzający wiedzę o zawodnikach MMA gali KSW 68. Za jego perfekcyjne rozwiązanie można otrzymać nagrodę. Będą pytania trudniejsze i łatwiejsze, ale wynik 17/20 to rezultat satysfakcjonujący. Sprawdź swoją wiedzę nt. MMA. Pamiętaj, że w quizie o nagrody może wziąć udział tylko raz.

1 / 20

1. Już w sobotę 19 marca odbędzie się KSW 68. W jakim mieście dojdzie do gali?

2 / 20

2. W walce wieczoru zmierzą się Salahdine Parnasse i Daniel Rutkowski. Zawalczą się o pas mistrzowski KSW. W jakiej kategorii wagowej skonfrontują się obaj zawodnicy?

3 / 20

3. Ile pojedynków polsko-polskich będzie można zobaczyć na KSW 68?

4 / 20

4. Salahdine Parnasse po odzyskaniu pasa wagi piórkowej po raz kolejny stanie do obrony tytułu. Który raz będzie walczył w takim starciu obronnym?

5 / 20

5. Daniel Rutkowski staje natomiast przed okazją zdobycia pasa trzeciej federacji. Wcześniej dzierżył tytuły Babilon MMA i FEN. Po ilu walkach w KSW zapracował na szansę walki o tytuł mistrzowski?

6 / 20

6. Co-main eventem gali KSW 68 będzie starcie Michała Pietrzaka z Tomaszem Romanowskim. W jakim limicie wagowym dojdzie do pojedynku?

7 / 20

7. Michał Pietrzak początkowo miał zmierzyć się z rewanżowej walce z Szamilem Musajewem. Ze względu na sankcje nałożone na Rosję, zawodnik z tego kraju został wykluczony z karty walk. Mimo wszystko spytamy się jak zakończył się pierwszy pojedynek między oboma zawodnikami?

8 / 20

8. Problemy z walką miał również ostatnio Tomasz Romanowski - rywal Pietrzaka na KSW 68. Swoją walkę miał stoczyć na KSW 66, ale z powodów zdrowotnych musiał wycofać się z pojedynku. Kto miał być jego rywalem podczas styczniowej gali?

9 / 20

9. Na KSW 68 dojdzie do walki Damiana Janikowskiego z Tomaszem Jakubcem. Który z tych zawodników ma w swoim rekordzie więcej porażek?

10 / 20

10. Podczas KSW 68 do klatki ponownie wejdzie Michał Kita. "Masakra" skończy w tym roku 42 lata, a mimo to wciąż jest aktywnym zawodnikiem. Jako weteran walczył w różnych zakątkach świata. W których z tych państw NIE stoczył pojedynku?

11 / 20

11. Kita skonfrontuje się na KSW 68 z brazylijskim debiutantem Ricardo Praselem. Mierzący dwa metry 31-latek w przeszłości trenował z powodzeniem piłkę nożną, ale w wieku seniorskim postawił ostatecznie na MMA. W barwach, jakiego utytułowanego angielskiego klubu występował?

12 / 20

12. Do klatki KSW powraca również Patryk Kaczmarczyk - jeden z najlepszych polskich prospektów. Co po raz pierwszy w karierze wydarzyło się w jego ostatnim pojedynku z Robertem Ruchałą?

13 / 20

13. Rywalem Kaczmarczyka będzie Michał Domin. Zawodnik Octagon Team Żory chce sprawić dużą niespodziankę w starciu z dużo bardziej faworyzowanym rywalem, dlatego część przygotowań odbył w klubie jednego z byłych przeciwników Kaczmarczyka. Co to był za przeciwnik?

14 / 20

14. Przed ostatnią szansą pozostania w KSW staje Albert Odzimkowski. "Dzik" źle rozpoczął swoją przygodę z federacją. Jaki obecnie rekord notuje w KSW?

15 / 20

15. Odzimkowski skrzyżuje rękawice z Tommym Quinnem. Irlandczyk w przeszłości występował dla dwóch popularnych na świecie organizacji. Pierwszej, z racji pochodzenia z Wysp Brytyjskich i trenowania w Newcastle, łatwo się domyślić, bowiem było nim Cage Warriors. A jaka jest druga popularna federacja, dla której walczył?

16 / 20

16. Debiutu w KSW na sobotniej gali doczeka się Rafał Kijańczuk. "Kijana" do niedawna był jednym z bardziej obiecujących półciężkich w Polsce. W 2018 roku otrzymał nawet nagrodę Heraklesa. W jakiej kategorii?

17 / 20

17. Rywalem Kijańczuka będzie Yann Kouadja. Jaki kraj reprezentuje?

18 / 20

18. W sobotę w KSW zadebiutuje Piotr Kacprzak. Z jego występem kibice wiążą duże oczekiwania. Z jakiego powodu?

19 / 20

19. Rywalem Kacprzaka będzie Brazylijczyk José Marcos Lima Santiago Jr., który w przeszłości wystąpił w popularnym reality show sportów walki. Jakim?

20 / 20

20. Jako pierwsi do walki na KSW 68 wyjdą Adam Tomasik i Marcin Trzciński. Obu łączy wspólna cecha. Jaka?

Your score is

The average score is 73%

0%

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!