Pobierz aplikację betfan na telefon
Wieczorne NBA. Zap.+typ Bucks- Nets 02.05

W tę niedzielę NBA uraczy nas tylko jednym spotkanie o godzinie czasu europejskiego, ale za to jakim! Spotkanie pomiędzy Milwaukee Bucks a Brooklyn Nets odbędzie się 02 maja o godzinie 21:30.

  • Czy jest to mecz zwiastujący finały konferencji?
  • Jak wygląda sytuacja w NBA
  • Ostatnie mecze obu drużyn
  • Braki kadrowe i polecany typ

Przedsmak finału konferencji?

Jeśli wymienia się jakieś drużyny ze wschodu, które liczą się w walce o tegoroczne mistrzostwo NBA, to są to właśnie Brooklyn Nets oraz Milwaukee Bucks. Z jednej strony mamy świetną koszykówkę zespołową stworzoną przez Mike’a Budenholzera z podwójnym MVP sezonu zasadniczego Giannisem Antetokounmpo na czele (który niestety w meczu z Houston Rockets nabawił się kontuzji kostki i nie wiadomo czy zagra w niedzielę).  Z drugiej naszpikowaną gwiazdami organizację Brooklyn Nets, która jest nastawiona na sukces „tu i teraz”.

Jak wygląda sytuacja?

Brooklyn Nets posiada najlepszy bilans na wschodzie po 64. meczach mają 43 wygranych. Milwaukee znajduje się dwie pozycje niżej mając 39 zwycięstw po 63. meczach. Sezon zasadniczy kończy się już 16 maja a drużyny do samego końca będą walczyć o jak najlepsze rozstawienie w Play- offach. Obie drużyny zagrały ostatnie mecze z piątku na sobotę. Bucks wygrali swój mecz z Chicago Bulls wynikiem 98:108, natomiast Brooklyn Nets przegrali swój mecz z Portland Trail Blazers 109:128. Grali bez Hardena i Duranta.

Braki kadrowe na to spotkanie:
Milwaukee Bucks: Axel Toupane
Brooklyn Nets: Jamed Harden, Nicolas Claxton, Chris Chiozza, Spencer Dinwidiee.

Mój typ na to spotkanie:
Brooklyn Nets hc(+3.5) po kursie 1.81 .

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!