Pobierz aplikację betfan na telefon
Widzew – Zagłębie – Typy, kursy, zapowiedź 16.10. Ekstraklasa
W poniedziałek odbędą się 3 spotkania w polskiej Ekstraklasie. Drugie z nich rozpocznie się już o godzinie 15:00. Widzew Łódź podejmie na swoim stadionie Zagłębie Lubin. Czy beniaminek awansuje na czwarte miejsce w tabeli? Zapraszam na krótką zapowiedź i typy Widzew Łódź – Zagłębie Lubin.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Widzew Łódź – Zagłębie Lubin (16.10, 15:00) – zapowiedź meczu

W niedzielę popołudniu w PKO Ekstraklasie czeka nas spotkanie dwóch drużyn w bardzo dobrej formie, które s „na fali”. Zagłębie ma serię sześciu meczów bez porażki, a beniaminek z Łodzi jest zdecydowanie najlepszą drużyną, która awansowała, a nie licząc porażki z Lechem, Widzew wygrał 5 meczów i jeden zremisował.

Ekstraklasa: Widzew Łódź - Zagłębie Lubin (16.10, 15:00) - typy i przewidywane składy

Typy Widzew Łódź - Zagłębie Lubin

W poprzedniej kolejce Zagłębie Lubin dało sobie wyrwać 3 punkty innemu beniaminkowi Ekstraklasy, Koronie Kielce w 92. minucie meczu. Spotkanie zakończyło się ostatecznie wynikiem 1:1. Z Widzewem drużyna ze Śląska będzie miała jednak trudniej, bowiem Widzew niedawno zremisował nawet z Rakowem Częstochowa u siebie, a wcześniej pokonał na tym stadionie także Wisłę Płock.

1.87

WYGRANA WIDZEWA

betfan


 

Przewidywane składy

  • Widzew: Ravas - Stępiński, Szota, Kreuzriegler - Zieliński, Hanousek, Letniowski, Kun - Terpiłowski, Pawłowski - Sanchez
  • Zagłębie: Bieszczad - Giorbelidze, Jach, Ławniczak, Kopacz - Makowski, Łakomy - Bohar, Starzyński, Chodyna - Adamski

Ekstraklasa: Widzew Łódź - Zagłębie Lubin (16.10, 15:00) - gdzie obejrzeć? Transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Ekstraklasy między Widzewem Łódź, a Zagłębiem Lubin odbędzie się 16 października o 15:00 na Stadionie Widzewa w Łodzi. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!