Pobierz aplikację betfan na telefon
Widzew Łódź – Warta Poznań: Typy, kursy, zapowiedź 04.03. Ekstraklasa

Widzewiacy są po 22 kolejkach na miejscu trzecim czyli gwarantują Widzewowi grę o puchary latem.  W sobotnie popołudnie na stadionie w Łodzi dojdzie do dopiero pierwszego starcia tych zespołów na poziomie Ekstraklasy. Latem w Poznaniu wygrali Widzewiacy (1:0). Krótko mówiąc Warta Poznań zawsze przegrywa z Widzewem w Łodzi. Czy teraz może być inaczej? Zapraszam na krótką zapowiedź i typy do meczu Widzew Łódź – Warta Poznań. 

Widzew Łódź – Warta Poznań – zapowiedź meczu

Widzewiacy bardzo dobrze spisują się na własnym stadionie. Potrafi też odrabiać straty. W meczu z Legia wcale nie przyjechał się bronić tylko atakował – ten zespół nie boi się nikogo. 

Warta po ekskluzywnym zwycięstwie z Korona Kielce teraz musi zejść na ziemię i zagrać trudny wyjazdowy mecz. Ostatni wygrany mecz w delegacji miał miejsce jesienią..

W walce dwóch świeżych beniaminków, bo przecież  Warta nie tak dawno wróciła do Ekstraklasy, to spotkanie będzie za 6 punktów.

Widzew Łódź - Warta Poznań - Typy

Typy Widzew Łódź - Warta Poznań

Postawię na to, że obie strzelą gola. Oba zespoły wiosną trafiają do bramki rywali dość regionalnie. Warta przed chwilą załadowała Koronie 5 bramek. Widzew 3 gole wbite Pogoni. 

1.96

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

Widzew Łódź - Warta Poznań - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy między Widzewem Łódź, a Wartą odbędzie się 4 marca na Stadionie w Miejskim w Łodzi. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!